loadingimg

Wczytuję dane...
Opcje płatności

Oferujemy następujące formy płatności:

 

ZAPŁATA PRZELEWEM TRADYCYJNYM
Ta forma płatności dotyczy zamówień realizowanych w ramach opcji dostawy innych niż opcja pobraniowa oraz specjalnych opcji dostawy związanych z odbiorami osobistymi podczas wydarzeń takich jak np. DNI OTWARTE W MULTIVERSUM (organizowane w biurze naszej firmy w Poznaniu), COMIC WARS, DZIEŃ DARMOWEGO KOMIKSU).

Przelew możesz zrobić przez internet, w banku lub na poczcie. Numer konta przysyłamy Klientowi w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Klienta osobnym mailem.

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

 

Wpłat nalezy dokonywac na następujace konto bankowe:

 

Dane konta bankowego (mBank):
numer rachunku: 86 1140 2004 0000 3902 4136 0370
dane osobowe:
MULTIVERSUM Rafał Palacz
ul. Orląt 10
61-348 Poznań

 
Jako tytuł przelewu należy wpisywać numer zamówienia.

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

W przypadku tej formy płatności dokonujesz zapłaty gotówką przy odbiorze przesyłki.

 

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

Ta forma płatności dotyczy zamówień realizowanych w ramach specjalnych opcji dostawy związanych z odbiorami osobistymi podczas wydarzeń takich jak np. DNI OTWARTE W MULTIVERSUM (organizowane w biurze naszej firmy w Poznaniu), COMIC WARS, DZIEŃ DARMOWEGO KOMIKSU.

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w trakcie trwania danego wydarzenia (termin każdego wydarzenia podany jest na związanej z nim podstronie informacyjnej na stronie sklepu oraz w mail`u automatycznym który otrzymasz po złożeniu zamówienia).