loadingimg

Wczytuję dane...
Opcje i koszt dostawy

 OPCJE I KOSZT DOSTAWY

Oferujemy następujące standardowe opcje dostawy na terenie Polski:

 

KURIER 48 (POCZTA POLSKA) (opcja PODSTAWOWA)

Przesyłka wysyłana w terminie od 1 do 6 dni roboczych od momentu skompletowania zamówienia (nadawana raz w tygodniu, w środę). Koszt: 11 zł

W ramach tej opcji dostawy w środę danego tygodnia nadawane są przesyłki ze skompletowanymi zamówieniami za które przelewy wejdą na nasze konto bankowe najpóźniej do wtorku danego tygodnia do godziny 9:00.

 

KURIER 48 (POCZTA POLSKA) (opcja DODATKOWA)

Przesyłka wysyłana w terminie 1 dnia roboczego od momentu skompletowania zamówienia (nadawana od poniedziałku do piątku). Koszt: 15 zł

W ramach tej opcji dostawy nadanie skompletowanej przesyłki następuje w najbliższym dniu roboczym następującym po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

 
 KURIER 48 (POCZTA POLSKA) (opcja POBRANIOWA)

Przesyłka wysyłana w terminie 1 dnia roboczego od momentu skompletowania zamówienia (nadawana od poniedziałku do piątku). Koszt: 19 zł

Ta opcja dostawy dostępna jest przy zamówieniach o wartości do 350 PLN.

Od 1.11.2016 nie będzie już możliwości składania zamówień w opcji pobraniowej.

 

DOŁĄCZENIE DO KOMPLETOWANEJ PRZESYŁKI

Opcja do stosowania w momencie, gdy posiadasz opłaconą przesyłkę w ramach kompletowanego zamówienia. Koszt: 0 zł

UWAGA! Skorzystanie z tej opcji moze wydłużyć czas kompletowania wszystkich zamówionych przez Ciebie produktów.

Termin wysłania wynikający z opłaconej wcześniej opcji dostawy liczony będzie od momentu wpływu przelewu za zamówienie złożone z wykorzystaniem opcji DOŁĄCZENIE DO KOMPLETOWANEJ PRZESYŁKI.

 

ODBIÓR OSOBISTY W BIURZE FIRMY

Odbióry możliwe są w poniedziałki w godzinach 15:00 - 18:00 w biurze firmy (ul. Orląt 12, Poznań). Koszt: 0 zł

 

Dodatkowo oferujemy specjalne opcje dostawy związane z wydarzeniami w których uczestniczymy lub organizujemy we własnym zakresie takimi jak konwenty komiksowe lub DNI OTWARTE W MULTIVERSUM.

W przypadku specjalnych opcji dostawy ich terminy są indywidualnie określane w zależności od czasu trwania danego wydarzenia.

 

USŁUGA "ODBIÓR W PUNKCIE"

 

Dzięki tej usłudze będziesz mógl odebrać swoją przesyłkę w jednej z ponad  4200 placówek pocztowych świadczących tą usługę.

Możliwy jest także odbiór na jednej z 900 stacji paliw Orlen czynnych w większości 24 h 7 dni w tygodniu.

Skorzystanie z usługi "odbiór w punkcie" nie ma wpływu na koszt dostawy.

UWAGA - w przypadku "odbioru w punkcie" na stacji paliw Orlen nie jest możliwe dokonywanie płatności za pobraniem.

Wyszukiwarka placówek oferujących usługę "odbiór w punkcie" znajduje się NA TEJ STRONIE.

Jak skorzystać z opcji "odbiór w punkcie"?

Należy podczas składania zamówienia wpisać w polu uwag do zamówienia dwie informacje:

1) ODBIÓR W PUNKCIE

2) pełne dane wybranej placówki realizującej  tą usługę w której bedziesz chciał dokonać odbioru (nazwa placówki, jej adres, kod i miejscowość zgodnie z danymi dostępnymi na zlinkowanej powyżej stronie).

 

DODATKOWE INFORMACJE

 
Przesyłki nie są wysyłane w dni ustawowo wolne od pracy oraz podczas planowanych (np. urlop) lub wynikających ze zdarzeń losowych przerw w nadawaniu przesyłek  .

Informacje o planowanych przerwach w odbiorach osobistych podawane są w sekcji AKTUALNOŚCI oraz stronie z koszykiem produktów.

 

W ramach usługi KURIER 48 Poczta Polska wprowadziła gwarantowany czas realizacji przesyłki. Usługa realizowana jest na terenie całego kraju w gwarantowanym terminie D+2 (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy), gdzie D - oznacza dzień nadania przesyłki, a 2 - oznacza liczbę dni, które upłynęły od dnia nadania przesyłki do dnia jej doręczenia/wydania lub do dnia wysłania pierwszego powiadomienia o możliwości odbioru przesyłki (w przypadku przesyłek z opcją "odbiór w punkcie").

 

Usługa Poczty Polskiej KURIER 48 nie jest doręczana na skrytki pocztowe oraz metodą "poste restante", zamiast tego dla usługi KURIER 48 można korzystać z dodatkowej usługi "ODBIÓR W PUNKCIE".