Wczytuję dane...

Skutki decyzji wydawnictwa DC COMICS

Skutki decyzji wydawnictwa DC COMICS

Niestety na skutek decyzji podjętej przez DC COMICS która wywraca do góry nogami rynek dystrybucyjny który sprawnie działał przez  kilak dekad pod skrzydłami dystrybutra DIAMOND COMIC DISTRIBUTORS bedziemy musieli przemodelować niektóre elementy naszej oferty.

Pierwsze co idzie pod nóż to elementy związane z przesyłkami - po godzinie 17:00 dnia dzisiejszego żegnamy się z gratisową dostawą. Miała towarzyszyć nam radośnie do końca roku, ale kto mógł przewidzieć że jeden z dwóch największych wydawców komiksów w USA postanowi wysadzić system dystrybucyjny w powietrze.

Dzięki usunięciu tego elementu nadchodząca podwyżka cen wywołana decyzją DC COMICS będzie o wiele delikatniejsza a to żeby podwyżka cen była jak najmniejsza jest dla nas najważniejsze.

Dla tych którzy kochają gratisową dostawę - AZYL KOMIKSU podjął decyzję że będzie ją nadal oferował dla tych z Was którzy zdecydują się na większe zakupy za ich pośrednictwem. Będziecie mogli z niej skorzystać przy jednorazowym zamówieniu na kwotę powyżej 499 zł.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.