Wczytuję dane...

Nowi "dystrybutorzy" komiksów z DC COMICS

Nowi dystrybutorzy komiksów z DC COMICS

Niestety wybrani przez DC COMICS "dystrybutorzy" ładnie wyglądali na obrazku, ale diabeł tkwi w szczegółach.

Ludzie którzy mają rozsyłać komiksy po całym świecie dopiero odkrywają że świat poza USA składa się z więcej niż 14 krajów (tyle jeden z nowych dystrybutorów miał na liście wyboru w arkuszu tworzenia nowego konta). Tak egzotycznego kraju jak Polska na tej liście oczywiście nie było.

No ale nie każdy musi być geniuszem z geografii. Po kilku dniach zresztą uznali że faktycznie krajów na świecie jest więcej i jak się zostało wybranym przez DC COMICS na dystrybutora na cały świat no to wio i teraz można sobie dodać każdy kraj który znaleźli w wikipedii.

Tyle tylko że niestety w odróżnieniu od prawdziwego DYSTRYBUTORA jakim jest Diamond Comics Distributors te nowe wydmuszki stworzone na potrzeby DC COMICS nie potrafią nawet określić z jakich opcji transportu międzynarodowego będzie można u nich korzystać, na ten moment NIE OFERUJĄ ŻADNYCH OPCJI.

Potrafią tylko przyjmować zamówienia bez informacji jak będą je realizować.

W zakresie transportu międzynarodowego razem z grupą innych retailerów wskazaliśmy obu nowym "dystrybutorom" jak powinni zorganizować transport międzynarodowy i rozmowy w tym zakresie są w toku. Może czegoś nowego w tym temacie dowiemy się w tym tygodniu.

Plan na rozwalenie ogólnoświatowej dystrybucji komiksów która działała sprawnie od kilkudziesięciu lat DC COMICS miało i brutalnie go od kilku miesięcy realizuje.

Planu na profesjonalną ogólnoświatową dystrybucję swoich komiksów po realizacji tego paskudnego planu DC COMICS nie ma (jeden z ich nowych "dystrybutorów" nie ma nawet telefonu kontaktowego (pewnie nie miałby go kto obsługiwać jak cały "dystrybutor" to kilka osób na krzyż więc po co robić sobie dodatkowe koszty jakimś tam telefonem kontaktowym)

Oto żałosne oblicze "nowej jakości dystrybucji".

Na ten moment mamy zmianę z czegoś co działało na coś co nie działa czy też nawet nie ma pomysłu na to jak miałoby działać.

Chcę utrzymać dla Was komiksy z DC COMICS w ofercie MULTIVERSUM i na razie się jeszcze w tym temacie nie poddaję.

Nie wiem niestety jak się cały ten cyrk skończy, ale podobnie jak wielu innych retailerów jestem już nim zmęczony.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Opcja dedykowana dla małych zeszytowych zamówień powróciła.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Nowa dostawa z USA jest już na miejscu - a w niej miedzy innymi NEGAN LIVES.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Niesamowita promocja na tomy z IMAGE COMICS! Prawie 1400 tomów w niesamowitych cenach!!!