Wczytuję dane...

dodatkowe informacje - DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR

Krótko po północy uruchomimy sprzedaż DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR.

Poniżej kilka dodatkowych informacji.

1) Czeka Was jeszcze jedna sympatyczna niespodzianka związana z DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR, post na jej temat pojawi się dzisiaj na naszym profilu FB o godzinie 23:45.

2) W ramach jednego zamówienia możecie zamówić więcej niż jeden egzemplarz tego produktu. Na pytanie jak dobrą inwestycją będzie zakup większej ilości egzemplarzy każdy musi odpowiedzieć sobie wewnętrznie sam.

3) Produkt ten powinien dotrzeć do naszego magazynu przed końcem września. Zamówienia przyjmowane będą na niego obecnie z dostępnością sprowadzany z USA.

4) Cena 69 PLN jest stała niezależnie od tego ile egzemplarzy zostanie zamówionych. Jest to informacja ważna dla tych z Was którzy planują większy zakup pod kątem dalszej odsprzedaży. Tego typu edycje zawsze mają ceny ustalane indywidualnie, ja musiałem uwzględnić w cenie cały sznurek kosztów do etapu kiedy produkt trafi fizycznie do mojego magazynu. Osoby prowadzące dalszą odsprzedaż mają już znacznie ułatwione zadanie polegające wyłącznie na doliczeniu swojej marży.

5) W zakresie dalszej odsprzedaży - w pierwszej fazie będziemy koncentrowali się wyłącznie na sprzedaży krajowej. Jeżeli ktoś chce spróbować w tym czasie sił w temacie sprzedaży zagranicznej to okres tej pierwszej fazy będzie dla takich działań najlepszym momentem. W drugiej fazie sprzedaż zagraniczną tego produktu będzie prowadził dla nas AZYL KOMIKSU.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.