Wczytuję dane...

Raport sytuacyjny

Dzisiaj o kilku kluczowych kwestiach które warto uwzględnić przy składaniu zamówień.

1. CENY PRODUKTÓW

Nie ma absolutnie żadnych szans na to że w najbliższym czasie przeliczniki będą mogły zostać obniżone, robię co mogę żeby nie było konieczności ich podwyższania okopując się solidnie na pozycji obecnie stosowanych bardzo atrakcyjnych cen. W kontekście przynajmniej kilku najbliższych tygodni zdecydowanie zalecam zakupy bez zbędnej zwłoki - z dnia na dzień w najbliższych dniach i tygodniach ceny mogą zmienić się na wyższe a w najlepszym wypadku pozostać na obecnym poziomie.

2. PRODUKTY SPROWADZANE Z USA

Dystrybucja ospale rusza do przodu, w stosunku do sytuacji z poprzedniego tego typu raportu zrealizowana została większość najstarszych zamówień, pojedyncze produkty zostały anulowane a reszta nieco mniej starych zamówień czeka na zrealizowanie przez dystrybutora. Ponownie zdecydowanie odradzam tworzenie nowych zamówień zawierających mix produktów dostępnych w naszym magazynie oraz produktów sprowadzanych z USA. Tego typu zamówienia będą dla Was oczywiście realizowane jeżeli ale nierzadko jeden produkt sprowadzany z USA może na długi czas przyblokować wysyłkę całego zamówienia - więc jaki to ma sens? Na ten moment najlepiej składać osobne zamówienia na produkty dostępne w naszym magazynie oraz na produkty sprowadzane z USA. W związku z powolnym ale jednak wychodzeniem dystrybucji z zaległości w realizowaniu zamówień na ten moment nie będzie wprowadzany lockdown jeżeli chodzi o produkty sprowadzane z USA - opcja ich wyłączenia na stronie sklepu nadal pozostaje jednak na stole w zależności od rozwoju sytuacji.

3. PRODUKTY Z OFERTY PRZEDPREMIEROWEJ

Zdecydowanie zalecam zamawianie produktów z oferty przedpremierowej w momencie gdy znajdują się one w comiesięcznym katalogu PREORDER na stronie sklepu lub w najgorszym wypadku do momentu kiedy trafią do kategorii LAST CHANCE PREORDER. Dystrybucja na ten moment działa w taki dziwny sposób że zamówienia złożone w takim cyklu są realizowane w miarę szybko po premierze natomiast złożone po wspomnianym terminie wpadają w jakaś dystrybucyjną czarną dziurę i są ewentualnie realizowane z dużym opóźnieniem. Każdy kto jest w stanie dostosować się do takiego trybu zamawiania produktów z oferty przedpremierowej powinien to jak najszybciej zrobić.

4. BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Tak samo jak przez wszystkie lata od początku istnienia naszej firmy zakupy w MULTIVERSUM nadal są w 100% bezpieczne. Każde zamówienie kończy się jego zrealizowaniem lub w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych szybkim wykluczeniem niemożliwych do zrealizowania produktów i zwrotem na konto bankowe. Taka stabilność jest na wagę złota zwłaszcza teraz - w dobie szalejącej pandemii która powoduje że wiele różnych firm przestaje sobie radzić i możecie nagle znaleźć się w nieciekawej i stresującej sytuacji dokonując zakupu w firmie która ledwo zipie ale udaje że jest super. My nie musimy nic udawać. Ostatnie kilka miesięcy to taki wzrost zamówień i pracy w MULTIVERSUM że nie mam nawet czasu na nagranie kolejnego krótkiego filmiku do wrzucenia na YouTube. Dziękuję Wam za to mocne wsparcie w obliczu pandemicznego kryzysu.

5. DBAJCIE O SIEBIE

Pamiętajcie o maseczkach, higienie i dbajcie o seniorów. Trochę czasu to jeszcze pewnie zajmie ale w końcu wyjdziemy z tego koronawirusowego bałaganu.

Pozdrawiam,

Rafał Palacz

właściciel MULTIVERSUM

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.