Wczytuję dane...

Aktualizacja sytuacji

Czas na kolejne podsumowanie pandemicznej sytuacji.


Sytuacja z dystrybucją jest na pewno lepsza niż miesiąc czy dwa miesiące temu.
Opóźnienia w realizacji składanych u dystrybutora zamówień stają się mniejsze.
Na ten moment nie ma potrzeby wprowadzania lockdownu w zakresie możliwości zamawiania przez stronę sklepu produktów sprowadzanych z USA.
Jeżeli obecne tempo wyprowadzania sytuacji na prostą zostanie utrzymane to od początku 2021 roku sytuacja powinna wrócić do stanu prepandemicznego.
Po drodze może się oczywiście wydarzyć tysiąc różnych zdarzeń które to wykoleją, ale bądźmy dobrej myśli w tym zakresie.


Cieszy mnie to że w ostatnich tygodniach ogromna ilość kompletowanych od dłuższego czasu zamówień wystartowała już do Was.
Pamiętajcie że jeżeli macie zamówienia które są w trakcie kompletowania to można wykonać następujące manewry:
- opłacić dodatkową przesyłkę w celu szybszej częściowej realizacji zamówienia
- złożyć nowe zamówienie zawierające wyłącznie dostępne w naszym magazynie produkty i w polu uwag poprosić o dołączenie do przesyłki skompletowanych na ten moment produktów z innych zamówień
Skorzystanie z jednej z tych dwóch opcji jest bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku zamówień zawierających wiele produktów zamawianych przedpremierowo.
Przesunięcia wydawnicze których jest i będzie cały czas bardzo dużo w naturalny sposób opóźniają niestety kompletowanie poszczególnych zamówień.


Jeżeli chodzi o produkty z oferty przedpremierowej to dla stałych klientów dobrym rozwiązaniem byłoby także przejście na system PPS.
Każda prośba o dołączenie do systemu PPS jest rozpatrywana indywidualnie i większość kończy się zatwierdzeniem dołączenia do tego systemu.
To nie tylko na czas pandemii ale także na cały czas Waszych wieloletnich preorderowych zakupów najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o produkty z oferty przedpremierowej.

Więcej informacji o systemie PPS znajdziecie NA TEJ STRONIE.


Poza tym cały czas robimy to co zawsze - oferujemy Wam obcojęzyczne komiksy w najniższych możliwych cenach i staramy się umilić Wam czas różnymi promocjami.
Zasada "obniżamy ceny kiedy możemy, podwyższamy kiedy musimy" jest przeze mnie stosowana od zawsze i nigdy się to nie zmieni.


Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i swoich bliskich.
No i nadrabiajcie w wolnym czasie komiksowe zaległości :)


Pozdrawiam,
Rafał Palacz
właściciel MULTIVERSUM

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.