Wczytuję dane...

Komiksy z wydawnictwa DC COMICS

Zbliżamy się do kolejnego przełomowego momentu związanego z realizacją wizji alternatywnej dystrybucji komiksów z wydawnictwa DC COMICS.

Już tylko przez kilkanaście dni wszystkie tomy z wydawnictwa DC COMICS wydane przed 1 czerwca 2020 będziemy mogli uzupełniać przez dotychczasowego dystrybutora, czyli DIAMOND.

Następnie będziemy zmuszeni do wykonywania uzupełnień przez nowego dystrybutora, czyli LUNAR.

Nowego dystrybutora, który jak na ten moment przez ponad pół roku nie przygotował się do tego żeby zamówienia na komiksy sprzed 1 czerwca 2020 w sensowny sposób można było u niego składać.

Nowego dystrybutora, który w ramach niewielkiej bazy komiksów wydanych po 1 czerwca 2020 nie potrafi w wielu przypadkach zadbać o prawidłowe informacje o faktycznej dostępności tych tytułów w ich magazynie a co za tym idzie ich realizację. Przykładem niech będzie GREEN ARROW THE LONGBOW HUNTERS SAGA OMNIBUS HC VOL 01 który teoretycznie wrócił do oferty dystrybutora półtora miesiąca temu a do dzisiaj nie otrzymaliśmy żadnego z zamówionych egzemplarzy, co tydzień teoretycznie szykują go do wysyłki a na końcu okazuje się ze go nie ma. Zgłaszanie takich problemów do nowego dystrybutora nie ma za bardzo sensu bo nikt tam sobie z takiej sytuacji nic nie robi, produkty opisane jako dostępne które od wielu tygodni nie są realizowane cały czas opisane są jako produkty dostępne. Takich cyrków jest niestety więcej i to w ramach małej bazy komiksów które ten dystrybutor w tej chwili obsługuje.

Jaki bałagan nastąpi w momencie gdy do tej niewielkiej bazy komiksów będą musieli dodać duża bazę komiksów wydanych przed 1 czerwca 2020 - strach się bać.

Dlatego zdecydowanie zalecam zakupy komiksów z wydawnictwa DC COMICS dostępnych w naszym magazynie dopóki mamy je fizycznie dostępne.

Problemy z uzupełnianiem komiksów z wydawnictwa DC COMICS będą za chwilę bardzo duże.

Dlatego też nie oferujemy już żadnych komiksów z wydawnictwa DC COMICS jako sprowadzanych z USA.

Każdy tom z wydawnictwa DC COMICS zamawiamy na nasz stan magazynowy dopóki jest to możliwe, więc jeżeli coś uda nam się uzupełnić to po prostu będzie się to pojawiało na stronie sklepu jako produkt dostępny w naszym magazynie.

Poza ofertą dostępną w naszym magazynie komiksy z DC COMICS znajdziecie wyłącznie w trybie oferty przedpremierowej, która realizowana jest na poziomie dystrybucyjnym na innych zasadach niż uzupełnienia już wydanych komiksów.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.