Wczytuję dane...

DECEMBER IS HERE :)

Gigantyczna grudniowa oferta wyprzedażowo-promocyjna obejmująca ponad 20 tysięcy produktów działa już na pełnych obrotach.

Co w tym roku dla Was przygotowaliśmy na grudzień?

1. Cztery akcje wyprzedażowe:

a) WYPRZEDAŻ #1 - MVM SUPER SALE DECEMBER 2020 - dostępne w naszym magazynie tomy z najróżniejszych wydawnictw w kalkulowanych indywidualnie cenach. Ta akcja nie ma na ten moment określonej daty zakończenia, może będzie trwała do 27.12.2020 jak inne opisane poniżej, może zakończy się szybciej. Pewne jest tylko to że jak w jakimś momencie w grudniu zniknie to się już więcej w tym roku nie pojawi.

b) WYPRZEDAŻ #2 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ TOMÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie tomy ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

c) WYPRZEDAŻ #3 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ ZESZYTÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie zeszyty ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

d) WYPRZEDAŻ #4 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ FIGUREK I INNYCH PRODUKTÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie  figurki i inne produkty ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

2. Promocję ze specjalnym rabatem obejmującą wszystkie dostępne w naszym magazynie produkty, które nie są objęte opisanymi powyżej akcjami wyprzedażowymi. Dla poszczególnych produktów ta promocja trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

3. Trwa także promocja związana z gratisową przesyłką paczkomatową lub kurierską przy jednorazowym zamówieniu o wartości powyżej 299 PLN.


Zdecydowanie najlepiej w grudniu ostro zaszaleć w ramach wyprzedaży, do czego gorąco Was zachęcamy :)

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Macie dodatkowy tydzień na skorzystanie z preorderowego rabatu - ENJOY :)
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Całą ofertą produktów sprowadzanych z USA zajmuje się nasz sklep partnerski AZYL KOMIKSU.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Marvelowy kalendarz na 2021 rok będzie dodawany gratisowo do nowych zamówień spełniających proste kryteria.