Wczytuję dane...

DECEMBER IS HERE :)

Gigantyczna grudniowa oferta wyprzedażowo-promocyjna obejmująca ponad 20 tysięcy produktów działa już na pełnych obrotach.

Co w tym roku dla Was przygotowaliśmy na grudzień?

1. Cztery akcje wyprzedażowe:

a) WYPRZEDAŻ #1 - MVM SUPER SALE DECEMBER 2020 - dostępne w naszym magazynie tomy z najróżniejszych wydawnictw w kalkulowanych indywidualnie cenach. Ta akcja nie ma na ten moment określonej daty zakończenia, może będzie trwała do 27.12.2020 jak inne opisane poniżej, może zakończy się szybciej. Pewne jest tylko to że jak w jakimś momencie w grudniu zniknie to się już więcej w tym roku nie pojawi.

b) WYPRZEDAŻ #2 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ TOMÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie tomy ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

c) WYPRZEDAŻ #3 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ ZESZYTÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie zeszyty ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

d) WYPRZEDAŻ #4 - GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ FIGUREK I INNYCH PRODUKTÓW - w tej kategorii znajdują się dostępne w naszym magazynie  figurki i inne produkty ze specjalnym rabatem wyprzedażowym których nie będziemy już uzupełniali w naszym magazynie. Dla poszczególnych produktów ta wyprzedaż trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

2. Promocję ze specjalnym rabatem obejmującą wszystkie dostępne w naszym magazynie produkty, które nie są objęte opisanymi powyżej akcjami wyprzedażowymi. Dla poszczególnych produktów ta promocja trwa do 27.12.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania w naszym magazynie.

3. Trwa także promocja związana z gratisową przesyłką paczkomatową lub kurierską przy jednorazowym zamówieniu o wartości powyżej 299 PLN.


Zdecydowanie najlepiej w grudniu ostro zaszaleć w ramach wyprzedaży, do czego gorąco Was zachęcamy :)

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.