Wczytuję dane...

Oferta przedpremierowa - ważne informacje

Już za chwilę wkroczymy w kluczowy miesiąc tego roku.

Drugi i ostatni miesięczny epizod operacji OSTATNI BASTION.

Maj 2021 będzie miesiącem w którym zaimplementowane zostanie wiele rozwiązań które - jeżeli my w przypadku sukcesu operacji OSTATNI zostaniemy z Wami na dłużej - również zostaną z Wami na dłużej.

Zakres zmian jest bardzo duży i wymagał poukładania niektórych elementów naszej sprzedażowej układanki od nowa.

Duże zmiany dotyczą oferty przedpremierowej, przedsmak tych zmian w dniach 28-29.04.2021 widzieliście w postaci specjalnej akcji poświęconej tomom z wydawnictwa DC COMICS.

Do oferty wprowadzona została duża ilość tomów Z wydawnictwa DC COMICS z bardzo odległymi planowanymi premierami, te bardziej odległe premiery to tytuły które w standardowej comiesięcznej "komiksowej" dystrybucji pojawiałyby się w ramach comiesięcznych katalogów PREORDER dopiero za miesiąc albo za kilka miesięcy.

Jeżeli przejdziemy suchą stopą przez maj 2021 to analogicznie będzie wyglądała sytuacja z wydawnictwem MARVEL COMICS.

Dodatkowa zmiana to nowy model cenowy dla zeszytów i czasopism - ta grupa produktów będzie miała sztywną niską cenę kalkulowaną indywidualnie dla tej grupy produktów która nie będzie objęta żadnymi dodatkowymi rabatami. Jeżeli ten model się sprawdzi to być może zastosujemy go w dalszej przyszłości (najwcześniej pewnie w 2022 roku) także dla tomów.

Preorder z katalogu 2021-05 pojawi się na stronie sklepu na początku maja, albo na samym początku miesiąca albo po majówce.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.