Wczytuję dane...

WHAT IF?

Co się stanie jeżeli operacja OSTATNI BASTION nie osiągnie 100% wykonania planu?


Od 1.06.2021 nie będzie możliwości zamawiana produktów sprowadzanych z USA oraz oferowanych przedpremierowo.
Wszystkie przyjęte do realizacji zamówienia na produkty sprowadzane z USA oraz oferowane przedpremierowo (także te z premierą planowaną na 2022 rok) złożone do 31.05.2021 zostaną zrealizowane z wykluczeniem sytuacji losowych uniemożliwiających ich zrealizowanie (anulowanie przez wydawcę, dystrybutora, itp.).
Możliwe będzie zamawianie dostępnych w naszym magazynie produktów w trybie wygaszania oferty - oznacza to że żadne wyprzedane na stronie sklepu produkty nie będą już uzupełniane w naszym magazynie.
Oferta dostępnych w naszym magazynie produktów będzie jeszcze siłą rozpędu powiększała się o tomy pozamawiane przez nas na stock magazynowy do 31.05.2021.
Tryb wyprzedaży stocku magazynowego będzie trwał przynajmniej do momentu zrealizowania wszystkich zamówień na produkty pozamawiane przedpremierowo, czyli pożegnamy się z Wami pewnie gdzieś w pierwszej połowie 2022 roku.


Co się stanie jeżeli operacja OSTATNI BASTION przekroczy 100% wykonania planu?


Polecimy dalej do przodu utrzymując i wzbogacając systematycznie największy w Polsce magazyn dostępnych od ręki oryginalnych komiksów z USA.
Nastąpi przygotowanie do kolejnej wielkiej zmiany związanej z wydawnictwem MARVEL COMICS dla którego zmieni się główny dystrybutor.
Kontynuowane będą zmiany w zakresie oferty rozpoczęte w okresie kwiecień-maj 2021.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.