Wczytuję dane...

Nowe wydawnictwa w ofercie dodatkowej

Następny etap testowania czegoś nowego....

Ponad 1,7 tysiąca tomów z wydawnictw DARK HORSE oraz IDW dołączyło do oferty dodatkowej,  która do teraz obejmowała wyłącznie tomy z wydawnictwa DC.

Zdecydowanie warto rzucić okiem na tą ofertę objętej obecnie jeszcze dodatkowo rabatem, która dla Waszej wygody została podzielona na cztery podkategorie:

DARK HORSE (oferta dodatkowa - tomy oferowane przedpremierowo)

DARK HORSE (oferta dodatkowa - tomy sprowadzane z USA)

IDW (oferta dodatkowa - tomy oferowane przedpremierowo)

IDW (oferta dodatkowa - tomy sprowadzane z USA)

Dla wszystkich tomów z oferty dodatkowej zastosowanie ma bardzo niski przelicznik bazowy 1 USD = 3 PLN, który po zrabatowaniu w ramach obecnej globalnej promocji zmienia się na przelicznik 1 USD = 2,7 PLN.

W przypadku DC ten sam przelicznik bazowy ma zastosowanie do oferty standardowej, ale już w przypadku DARK HORSE czy IDW oferta dodatkowa daje Wam szansę na tańsze zakupy (tomy z DARK HORSE z oferty standardowej mają przelicznik bazowy 1 USD = 3,1 PLN lub wyższy a tomy z IDW z oferty standardowej mają przelicznik bazowy 1 USD = 3,4 PLN).

Jedyny minus oferty dodatkowej - ze względu na ograniczenia dystrybucyjne ma ona wyciętą część tytułów do których mamy dostęp tylko w ramach oferty standardowej, w przypadku IDW dotyczy to między innymi tomów na licencjach takich jak TRANSFORMERS, GI JOE czy TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES.

Dodatkowo pojawił sie tez techniczny problem z importem opisów, na ten moment rozwiązaniem jest sprawdzanie opisów produktów na wskazanej przez nas w opisach produktów z oferty dodatkowej stronie.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.