Wczytuję dane...

WITAMY PONOWNIE PO KRÓTKIEJ PRZERWIE

NOWY SYSTEM CEN

W maju 2021 testowaliśmy na zeszytach i czasopismach nowy system niskich jednolitych cen zarówno dla oferty przedpremierowej jak i wydanych już produktów stosowane są identyczne, bardzo niskie ceny.
W czerwcu 2021 nowy system cen obejmuje już całą naszą ofertę, co umożliwia nam wprowadzenie rewelacyjnych cen między innymi dla kilkudziesięciu tysięcy tomów dostępnych w naszym magazynie oraz sprowadzanych z USA.
W ramach nowego systemu cen stosowana będzie ta sama polityka co zawsze - będziemy obniżali ceny wtedy kiedy będziemy mogli, będziemy podwyższali ceny wtedy kiedy będziemy musieli.
W systemie niskich jednolitych cen nie są stosowane żadne rabaty, jeżeli będziecie szukali tomów w jeszcze niższych cenach, to polecamy sprawdzenie świetnej oferty ekspozycyjnej którą prowadzi nasz sklep partnerski AZYL KOMIKSU:
https://azylkomiksu.pl

PROMOCJA - PRZESYŁKA ZA 0 ZŁ

Od 2 czerwca 2021 do odwołania trwać będzie promocja związana z przesyłką za 0 zł w opcji InPost PACZKOMAT lub InPost KURIER.
Żeby się na nią załapać należy złożyć jednorazowe zamówienie na kwotę 199 zł lub wyższą.
Promocja będzie trwała na pewno do końca czerwca 2021.

REORDER - TYSIĄCE TOMÓW SPROWADZANYCH Z USA

Na stronie sklepu macie w tej chwili do dyspozycji kilkanaście tysięcy sprowadzanych z USA tomów. Oferta ta była aktualizowana 2.06.2021 więc jest możliwie najbardziej świeża.
Kategoria REORDER będzie co tydzień usuwana i w jej miejsce będzie się pojawiała nowa kategoria REORDER ze zaktualizowaną ofertą.
Zawartość tej kategorii bardzo Wam się przyda w ramach nowej operacji.

OFERTA PRZEDPREMIEROWA - DLACZEGO JEST W DWÓCH SEKCJACH?

Jest to efekt zmian w dystrybucji i podjętych przez nas decyzji związanych z tym z jakich kanałów dystrybucyjnych będziemy korzystać.
Stara przedpremierowa oferta dystrybucyjna będzie oferowana (o ile uda się ją utrzymać) w znanych od lat comiesięcznych katalogach aktywnych na stronie sklepu do konkretnego dnia.
Nowa przedpremierowa oferta dystrybucyjna będzie aktywna na stronie sklepu do okolic dnia premiery. Dokładne działanie tej sekcji zostanie wypraktykowane z upływem czasu.

ZDUBLOWANE PRODUKTY W OFERCIE NA STRONIE SKLEPU

W tej chwili kilka tysięcy tomów z wydawnictw DC, DARK HORSE oraz IDW dubluje się na stronie sklepu w ramach starej i nowej dystrybucji.
Z upływem czasu duble będą systematycznie redukowane, na stronie sklepu pozostanie tylko jedna wersja komiksu - z nowej dystrybucji.
Jest to bardzo żmudny proces który potrwa przynajmniej kilka miesięcy.

NOWA OPERACJA

Operacja OSTATNI BASTION została zakończona sukcesem, ale to nie koniec stojących przed Wami wyzwań.
Nowa operacja nie dotyczy jednak wszystkich - nie ma ona żadnego wpływu na zeszyty i tomy z wydawnictw DC oraz MARVEL.
Natomiast cała reszta to jeden wielki znak zapytania z powodu kolejnych zawirowań w dystrybucji.
Musicie bardzo się postarać w najbliższych czterech miesiącach jeżeli chodzi o zamawianie komiksów z innych wydawnictw niż te dwa największe wymienione powyżej wydawnictwa.
Nie ma znaczenia czy zamówicie produkty z pozostałych wydawnictw dostępne w naszym magazynie, sprowadzane z USA czy oferowane przedpremierowo.
Każdy zakup to będzie cegiełka która przyczyni się w październiku 2021 do jednej z dwóch możliwych decyzji: utrzymania tej części oferty lub jej zakończenia.
Strona informacyjna dedykowana nowej operacji zostanie stworzona w przyszłym tygodniu.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.