Wczytuję dane...

MVM UPDATE 21-06-29

1. Dostawy z USA - opóźnienia.

Od kilku tygodni występują narastające problemy z dostawami z USA, na ten moment spodziewamy się wielodniowych opóźnień dla nowych dostaw.

2. Zmiana częstotliwości dostaw.

Jak co roku w sezonie wakacyjnym tak i teraz przechodzimy na rzadszy tryb dostaw z USA - będzie przeciętnie jedna dostawa na dwa tygodnie. Powrót do dostaw cotygodniowych nastąpi najwcześniej we wrześniu 2021.

3. Komiksy z wydawnictwa MARVEL które zostały już wydane - zalecamy szybki zakup.

Radzimy Wam jak najszybciej kupować tomy z wydawnictwa MARVEL które miały już swoją premierę. Wszystkie tomy które będą wydane od 1.10.2021 będą miały wyższe ceny w związku ze zmianami dystrybucyjnymi i zmianami rabatów jakie są oferowane sprzedawcom takim jak my. Na ten moment tytuły wydane 1.10.2021 mają jeszcze niższe ceny dzięki starym zasadom rabatowym u dystrybutora ale to się może w każdej chwili zmienić.

4. Zeszyty w katalogach PREORDER - planowany termin całkowitego przeniesienia do AZYLU KOMIKSU.

W lipcu 2021 prawdopodobnie po raz ostatni będziemy oferowali zeszyty w ramach katalogu preorder na stronie naszego sklepu internetowego. Od sierpnia 2021 w ramach naszej współpracy z AZYLEM KOMIKSU cała sprzedaż zeszytów zostanie przesunięta do sklepu internetowego https://azylkomiksu.pl/

Ceny w AZYLU KOMIKSU będą identyczne jak u nas, taki był z naszej strony warunek wykonania tego przeniesienia.

W przypadku dokonywania preorderowych zakupów składających się głównie lub wyłącznie zeszytów sugerujemy składanie zamówień już od lipca w AZYLU KOMIKSU.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.