loadingimg

Wczytuję dane...
Krok 1 z 5
1
Twoje zamówienie
Twój koszyk jest pusty!

» Zapraszamy na zakupy «

TERMIN PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie Umowy Sprzedaży.

Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia.

 

SYSTEM RABATOWY

Dla każdego produktu możliwe jest uzyskanie do 10% rabatu - więcej informacji o systemie rabatowym znajdziecie NA TEJ STRONIE.

 

CZAS REALIZACJI DLA PRODUKTÓW OFEROWANYCH PRZEDPREMIEROWO (OZNACZONYCH NA KOŃCU NAZWY SYMBOLEM *)

Szczegółowe informacje związane z czasem realizacji produktów oferowanych przedpremierowo (oznaczonych na końcu nazwy symbolem *) znajdują się na stronie informacyjnej Czas realizacji / Dostępność produktów

 

FAKTURY VAT

Do każdej sprzedaży wystawiany jest standardowo paragon fiskalny.

Jeżeli zamiast paragonu fiskalnego chcesz otrzymać fakturę VAT, w polu dodatkowych uwag do zamówienia proszę wpisać dane do faktury.

 

ZAPEWNIANY STAN KOMIKSÓW

Pamiętaj - wszystkie komiksy zapewniamy w stanie dobrym i dla takiego stanu dostosowaliśmy ich niskie ceny bazowe w naszym sklepie.

Wady nie podlegające reklamacji w związku z zapewnianym stanem komiksów są opisane NA TEJ STRONIE.

 

PREZENTOWANE OKŁADKI PRODUKTÓW

Dla produktów dostępnych w naszym magazynie na stronie sklepu prezentowane są przykładowe skany lub zdjecia okładek produktów wykonane przez obsługę naszego sklepu.

W przypadku wydawnictw stosujących różne logotypy ten na otrzymanym egzemplarzu może róznić się od prezentowanego na przykładowym skanie.

Dla produktów sprowadzanych z USA (w tym oferowanych przedpremierowo) których nie było jeszcze w naszym magazynie na stronie sklepu prezentowane są przygotowane przez wydawców grafiki promocyjne (w niektórych przypadkach produkty mogą nie posiadać takich grafik wcale).

Grafiki promocyjne nie stanowią ostatecznych okładek produktów - ostateczne okładki nie zawsze bazują na grafikach promocyjnych.

 

INFORMACJE O PRZESYŁKACH

Wszystkie przesyłki wysyłane sa za pośrednictwem Poczty Polskiej w ramach usługi KURIER 48.

W ramach usługi Poczty Polskiej KURIER 48 nie jest możliwe doręczenie metodą "poste restante", zamiast tego można skorzystać z usługi specjalnej  "odbiór w punkcie".

 

INDYWIDUALNA REALIZACJA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA

Każde składane zamówienie jest realizowane indywidualnie w ramach opłaconej dla niego przesyłki po skompletowaniu wszystkich produktów.

Proszę o tym pamiętać przy składaniu zamówień zawierających zarówno produkty dostępne od ręki oraz sprowadzane z USA i/lub oferowane przedpremierowo.

W celu szybszej realizacji wysyłki częściowo skompletowanych zamówień możliwe jest opłacenie PRZESYŁKI DODATKOWEJ.

 

KONTAKT
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

2
Logowanie
3
Dane dostawy
4
Potwierdzenie zamówienia
5
Podsumowanie