Wczytuję dane...
KONTAKT
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY LUB REALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ?
 
Zadaj je w jeden z opisanych poniżej sposobów:
 
1) przez formularz NAPISZ DO NAS dostępny poniżej,

2) bezpośrednio na adres e-mail: sklep@multiversum.pl

3) dzwoniąc pod numerem 606228667 (nie odpowiadamy na żadne SMS-y) (poniedziałek - piątek w godzinach od 10:00 do 18:00)

UWAGA!

Od maja 2018 roku coraz częściej występują problemy z klasyfikacją mail`i przez filtry antyspamowe. Nie mamy na to żadnego wpływu ale stosując się do prostych wskazówek opisanych poniżej można uniknąć problemów z mail`ami od nas (i nie tylko od nas) trafiającymi z powodu coraz bardziej udziwnianych procesów filtrowania wiadomości do spamu.

W przypadku korzystania z filtrów antyspamowych zalecamy dodanie naszego adresu e-mail do listy kontaktów oraz do białej listy w programie pocztowym z którego usług korzystacie (np. gmail, yahoo). UWAGA! Z tych wskazówek warto skorzystać także w przypadku używania formularza kontaktowego!

Powyższe nie jest potrzebne jeżeli z filtrów antyspamowych się nie korzysta, ale wiadomo co się wtedy niestety dzieje na koncie pocztowym.

Część wiadomości od Was trafiała do nas także jako spam ale ten problem już rozwiązaliśmy - w takich dziwnych czasach "pseudospamu" niestety żyjemy.

Napisz do nas
*pola obowiązkowe
Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.