Wczytuję dane...
KONTAKT
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY LUB REALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ?
 
Zadaj je w jeden z opisanych poniżej sposobów:
 
1) przez formularz NAPISZ DO NAS dostępny poniżej,

2) bezpośrednio na adres e-mail: sklep@multiversum.pl

3) telefonicznie pod numerem 606228667 (poniedziałek - czwartek w godzinach od 10:00 do 18:00, piątek w godzinach od 10:00 do 13:00)

UWAGA!

Od maja 2018 roku coraz częściej występują problemy z klasyfikacją mail`i przez filtry antyspamowe. Nie mamy na to żadnego wpływu ale stosując się do prostych wskazówek opisanych poniżej można uniknąć problemów z mail`ami od nas (i nie tylko od nas) trafiającymi z powodu coraz bardziej udziwnianych procesów filtrowania wiadomości do spamu.

W przypadku korzystania z filtrów antyspamowych zalecamy dodanie naszego adresu e-mail do listy kontaktów oraz do białej listy w programie pocztowym z którego usług korzystacie (np. gmail, yahoo). UWAGA! Z tych wskazówek warto skorzystać także w przypadku używania formularza kontaktowego!

Powyższe nie jest potrzebne jeżeli z filtrów antyspamowych się nie korzysta, ale wiadomo co się wtedy niestety dzieje na koncie pocztowym.

Część wiadomości od Was trafiała do nas także jako spam ale ten problem już rozwiązaliśmy - w takich dziwnych czasach "pseudospamu" niestety żyjemy.

Napisz do nas
*pola obowiązkowe
Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
W dniu 8.11.2019 nie będą nadawane przesyłki.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Odsuwamy nieco w czasie podwyżkę cen - macie czas do 6.10.2019 na zakupy w obecnych przelicznikach.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Krótka przerwa w nadawaniu przesyłek potrwa od 27.09.2019 do 1.10.2019.