Wczytuję dane...
AZYL KOMIKSU

Czym jest AZYL KOMIKSU?

AZYL KOMIKSU to - podobnie jak MULTIVERSUM - firma z Poznania stworzona przez fana komiksów w konkretnym celu - zapewnienia jak największej liczbie fanów oryginalnych amerykańskich komiksów z Polsce dodatkowych możliwości ich zakupu w świetnych cenach.

Nasza bardzo bliska współpraca zapewnienia Wam dodatkowe w stosunku do dostępnych w MULTIVERSUM opcje zakupu oryginalnych komiksów sprowadzanych z USA.

Jest to sprawdzony w boju partner handlowy którego w 100% polecamy - zakupy w AZYLU KOMIKSU będą zawsze realizowane na wysokim, profesjonalnym poziomie do którego jesteście przyzwyczajeni przy zakupach w MULTIVERSUM.

Jak można skontaktować się z AZYLEM KOMIKSU żeby skorzystać z ich pomocy w zakupach?

Na najróżniejsze sposoby:

1. mail`owo na adres kontakt@azylkomiksu.pl

2. telefonicznie pod numerem 502028676

3. przez profil Azylkomiksu na Facebooku.

Jakie dodatkowe możliwości stworzył już dla Was AZYL KOMIKSU?

1. Możliwość zakupu ogromnej ilości produktów przez Allegro.

Część osób uwielbia dokonywać zakupy w tym konkretnym miejscu i będzie miała okazję doznać prawdziwego szoku w zderzeniu z gigantyczną ofertą produktów, która będzie systematycznie rozwijana. Do tego stały punkt programu w postaci codziennych aukcji od 1 zł.

2. Możliwość zakupu za pobraniem.

Tej opcji niektórym bardzo brakuje w MULTIVERSUM. Problem rozwiązany - dowolne produkty dostępne w naszym magazynie możecie kupić za pobraniem korzystając z pomocy AZYLU KOMIKSU.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupami za pobraniem skontaktujcie się na adres e-mail kontakt@azylkomiksu.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o przesyłkach pobraniowych.

3. Możliwość korzystania z Paczkomatów firmy InPost.

To również jedna z opcji której brakuje Wam w MULTIVERSUM i kolejny rozwiązany problem - obsługą przesyłek paczkomatowych zajmuje się AZYL KOMIKSU.

Jeżeli jesteście zainteresowani przesyłka paczkomatową skontaktujcie się na adres e-mail kontakt@azylkomiksu.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o przesyłkach paczkomatowych.

4. Realizacja ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH.

Przegapiliście jakieś produkty w zakończonym już na stronie MULTIVERSUM preorderze lub szukacie nieco starszych komiksów?

Chcecie skorzystać wysyłkowo z zakupu produktów które są w ofercie stacjonarnej ale nie ma ich w ofercie na stronie sklepu internetowego MULTIVERSUM (np. mocno przecenione tomy w ramach organizowanych od czasu do czasu akcji pod szyldem BATTLE DAMAGED)?

W takim przypadku również zachęcamy do kontaktu na adres e-mail kontakt@azylkomiksu.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji o realizacji ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH oraz zakupów zdalnych.


Co jeszcze zyskujecie dzięki AZYLOWI KOMIKSU?

Całkiem sporo - DNI OTWARTE W MULTIVERSUM są już od kilku miesięcy obsługiwane właśnie przez AZYL KOMIKSU.

Prawdopodobnie od przyszłego roku jako nasz partner konwentowy AZYL KOMIKSU obstawi kilka mniejszych konwentów.


Jedno jest pewne - AZYL KOMIKSU będzie z Wami tak samo długo jak MULTIVERSUM.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Cotygodniowe wybrane premiery i powroty starszych tytułów - do sprawdzenia w specjalnej kategorii.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Cotygodniowe premiery i powroty starszych tytułów - do sprawdzenia w specjalnej kategorii.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Nowa dostawa z USA jest już wprowadzona na stronie sklepu.