Wczytuję dane...
PRZELICZNIKI

PRZELICZNIKI

Dla produktów na stronie sklepu zastosowanie mają różne przeliczniki USD/PLN.

Różnice w przelicznikach wynikają z różnych kosztów zakupu produktów od poszczególnych wydawców, przy każdym przeliczniku nasza marża jest identyczna.

Zasady przeliczania cen z USD na PLN:

1. Sugerowana cena detaliczna (SRP) w dolarach amerykańskich jest zaokrąglana w górę do pełnego dolara (np. cena $29.99 jest zaokrąglana w górę do $30.00).

2. Zaokrąglona w górę cena jest mnożona zgodnie z przelicznikiem stosowanym dla danego produktu (przykładowo jeżeli dla produktu z zaokrągloną SRP $30.00 miałby zastosowanie przelicznik 1 USD = 4,0 PLN to cena tego produktu w naszym sklepie wyniesie 120 PLN.

Ceny produktów w naszym sklepie ulegają częstym zmianom, które są związane ze sprzedażą całego asortymentu na bardzo małej marży w odróżnieniu od innych sklepów w Polsce.

Zmiany wprowadzane są na bieżąco zgodnie z bardzo prostą filozofią stosowaną w naszej firmie: obniżamy przeliczniki kiedy możemy lub podnosimy kiedy musimy.


W przypadku komiksów nieposiadających cen okładkowych oraz produktów okołokomiksowych wymagających specjalnych kalkulacji ze względu na dodatkowe koszty (np. cło, opłaty celne, obowiązująca stawka podatku VAT) ceny są ustalane indywidualnie i przy takich produktach w polu przelicznik znajduje się zapis niestandardowy.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
W dniu 8.11.2019 nie będą nadawane przesyłki.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Odsuwamy nieco w czasie podwyżkę cen - macie czas do 6.10.2019 na zakupy w obecnych przelicznikach.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Krótka przerwa w nadawaniu przesyłek potrwa od 27.09.2019 do 1.10.2019.