Wczytuję dane...
ZESTAW SPECJALNY

ZESTAW SPECJALNY - BIG DAMN SIN CITY HC

W okresie od 11.12.2019 do 30.12.2019 (lub do wyczerpania zapasu BIG DAMN SIN CITY HC) przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.

W tym okresie - składając zamówienie o odpowiedniej wartości - będziecie mogli kupić rewelacyjny tom BIG DAMN SIN CITY HC w specjalnej cenie możliwej do uzyskania wyłącznie w ramach zestawu specjalnego!

Zestawy specjalne dotyczą wyłącznie dostępnych w naszym magazynie produktów.

Produkty sprowadzane z USA i/lub produkty z oferty przedpremierowej nie mogą wchodzić w skład zestawów specjalnych.


W jaki sposób działa zestaw specjalny z BIG DAMN SIN SITY HC?

Rewelacyjna cena BIG DAMN SIN CITY HC wynosi w naszym sklepie aktualnie jedyne 360 PLN i jest prawdopodobnie najlepszą ceną na świecie w jakiej fan komiksu mieszkający w Polsce może dokonać jego zakupu.

Teraz dzięki zestawom specjalnym możecie kupić go w jeszcze niższej cenie - nawet za jedyne 10 PLN - tak studolarowy wielki tom którego nakład jest już wyczerpany może być Wasz w przeliczniku 1 USD = 0,1 PLN!

Cena w jakiej będziecie mogli dokonać zakupu jednego egzemplarza BIG DAMN SIN CITY HC w ramach zestawu specjalnego zależy od wartości jednorazowego zamówienia które złożycie.

Jednorazowe zamówienie umożliwiające zakup BIG DAMN SIN CITY HC w ramach zestawu specjalnego musi składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów i nie może zawierać BIG DAMN SIN CITY HC.

Poniżej znajduje się zestawienie ceny BIG DAMN SIN CITY HC w ramach zestawów specjalnych oraz wymaganej wartości jednorazowego zamówienia zawierającego wyłącznie dostępne w naszym magazynie produkty (razem z kosztami przesyłki) .

Cena BIG DAMN SIN CITY HC w ramach zestawu specjalnego / minimalna wartość jednorazowego zamówienia zawierającego wyłącznie dostępne w naszym magazynie produkty (razem z kosztami przesyłki w wybranej opcji):

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 310 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 500 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 260 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 1000 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 210 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 1500 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 160 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 2000 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 110 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 2500 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 60 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 3000 PLN

Cena BIG DAMN SIN CITY HC - 10 PLN / minimalna wartość jednorazowego zamówienia - 3500 PLN


W jaki sposób złożyć jednorazowe zamówienie tak żeby stworzyć zestaw specjalny?

Musisz złożyć jednorazowe zamówienie składające się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów którego wartość (z kosztami przesyłki) będzie wynosiła minimum 500 PLN (to pierwszy z progów obniżających cenę jednego egzemplarza BIG DAMN SIN CITY HC w ramach zestawu specjalnego - wszystkie progi są podane powyżej).

W polu uwag do zamówienia proszę wpisać tekst ZESTAW SPECJALNY.

Następnie należy poczekać aż pracownik sklepu doda ręcznie do zamówienia BIG DAMN SIN CITY HC w specjalnie obniżonej cenie.


Ważne informacje związane z zestawami specjalnymi:

1. Zestawy specjalną mogą składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

2. W ramach jednego zestawu specjalnego można kupić jeden egzemplarz BIG DAMN SIN CITY HC w cenie wynikającej z wartości zamówionych produktów.

3. Każdy zestaw specjalny jest realizowany w ramach osobnej przesyłki. Nie ma możliwości dołączenia do przesyłki z zestawem specjalnym jakichkolwiek innych produktów które nie stanowią części zestawu specjalnego.

4. Zestaw specjalny traktowany jest jako nierozerwalna całość w ramach której uzyskana zostaje specjalna cena. Odstąpienie od umowy możliwe jest wyłącznie dla zestawu specjalnego jako całości.

5. Zestawów specjalnych nie można składać w ramach systemu PPS.

6. W przypadku gdy zamówienie zostanie oznaczone w polu uwag jako zestaw specjalny zostanie złożone w sposób nieprawidłowy (nie spełni opisanych powyżej warunków, np. zamówienie będzie miało za mała wartość lub pozamawiane zostaną produkty sprowadzane z USA i/lub oferowane przedpremierowo) będzie ono traktowane jako standardowe zamówienie. W przypadku zaistnienia tego typu nieprawidłowości będziemy kontaktować się w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

7. W przypadku gdy zamówienie nie zostanie oznaczone w polu uwag jako zestaw specjalny ale spełni jego wymagania będziemy wysyłali mail`owo informację o możliwości skorzystania z takiego zakupu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie zestawów specjalnych zalecamy KONTAKT przed złożeniem zamówienia.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Od 11.12.2019 do 30.12.2019 BIG DAMN SIN CITY HC może być wasz w ramach zestawów specjalnych w śmiesznie niskiej cenie - przy odpowiednio dużym zamówieniu nawet w przeliczniku 1 USD = 10 groszy!!
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Niebawem następna faza testów zestawów specjalnych.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Jak co roku grudzień to bardzo szalony okres - kilka prostych wskazówek pomoże Wam w planowaniu grudniowych zakupów.