Wczytuję dane...
ZESTAW SPECJALNY

ZESTAW SPECJALNY

DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR

W okresie od 12.04.2021 do 18.04.2021 (lub do wcześniejszego wyczerpania zapasu) przygotowaliśmy dla Was kolejną atrakcję w ramach ZESTAWU SPECJALNEGO.

W tym okresie - składając zamówienie spełniające opisane poniżej kryteria - będziecie mogli zdobyć komiks DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR (grafika okładki widoczna powyżej) gratisowo wyłącznie w ramach zestawu specjalnego!

Zestaw specjalny można stworzyć w ramach zamówienia składającego się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

W przypadku zamówień zawierających produkty sprowadzane z USA i/lub produkty z oferty przedpremierowej nie ma możliwości stworzenia zestawu specjalnego.


W jaki sposób działa ZESTAW SPECJALNY?

W ramach zestawu specjalnego możecie dołożyć gratisowo do złożonego w sklepie zamówienia dla którego opłacona zostanie przesyłka w opcji INPOST PACZKOMAT lub INPOST KURIER jeden egzemplarz opisanego powyżej komiksu.

Jednorazowe zamówienie umożliwiające stworzenie zestawu specjalnego musi składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

Minimalna wartość zamówienia wymagana do stworzenia zestawu specjalnego: 750 PLN z kosztami przesyłki


W jaki sposób złożyć jednorazowe zamówienie tak żeby stworzyć ZESTAW SPECJALNY?

Należy złożyć jednorazowe zamówienie składające się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów którego wartość (z kosztami przesyłki) będzie wynosiła minimum 750 PLN.

W polu uwag do zamówienia proszę wpisać lub wkleić tekst ZESTAW SPECJALNY

Wpisanie tego tekstu w polu uwag do zamówienia jest traktowane jako zapoznanie się zaakceptowanie zasad dotyczących ZESTAWU SPECJALNEGO opisanych na tej stronie.


Ważne informacje związane z zestawami specjalnymi:

1. Zestawy specjalną mogą składać się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie produktów.

2. W ramach jednego zamówienia w ramach którego zostanie opłacona przesyłka w opcji INPOST PACZKOMAT lub INPOST KURIER można w ramach zestawu specjalnego otrzymać gratisowo tylko jeden egzemplarz opisanego powyżej komiksu.

3. Każdy zestaw specjalny jest realizowany w ramach osobnej przesyłki. Nie ma możliwości dołączenia do przesyłki z zestawem specjalnym jakichkolwiek innych produktów które nie stanowią części zestawu specjalnego.

4. Zestaw specjalny traktowany jest jako nierozerwalna całość w ramach której uzyskana zostaje specjalna cena. Odstąpienie od umowy możliwe jest wyłącznie dla zestawu specjalnego jako całości.

5. Zestawów specjalnych nie można składać w ramach systemu PPS.

6. W przypadku gdy zamówienie oznaczone w polu uwag jako ZESTAW SPECJALNY zostanie złożone w sposób nieprawidłowy (nie spełni opisanych powyżej warunków, np. zamówienie będzie miało za małą wartość lub pozamawiane zostaną produkty sprowadzane z USA i/lub oferowane przedpremierowo) będzie ono traktowane jako standardowe zamówienie. W przypadku zaistnienia tego typu sytuacji będziemy informowali mail`owo o tym że nie jest możliwe stworzenie ZESTAWU SPECJALNEGO dla danego zamówienia.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie zestawów specjalnych zalecamy KONTAKT przed złożeniem zamówienia.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Przekroczyliśmy 20% wartości sprzedaży w okresie kwiecień 2021 / maj 2021 niezbędnej do uratowania MULTIVERSUM.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Jak dobrze pójdzie to nowa dostawa z USA będzie u nas w piątek.