Wczytuję dane...
OPERACJA OSTATNI BASTION

OPERACJA OSTATNI BASTION

Wykonanie sprzedaży niezbędnej do dalszego rozwijania MULTIVERSUM po maju 2021 będzie aktualizowane na tej stronie po przekroczeniu kamieni milowych (10%, 20%, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%, 90%, 100%). Kwoty niezbędnej do wykonania 100% planu nie ujawnimy, to tajemnica handlowa.

Dziękujemy za Wasze wsparcie w kwietniu 2021 i maju 2021. Rzutem na taśmę ale się udało - 31.05.2021 udało się przekroczyć kamień milowy 100% w ramach operacji OSTATNI BASTION i lecimy dalej.

Plan przełączenia się wyłącznie na wyprzedaż produktów zgromadzonych w naszym magazynie z całkowitym wyłączeniem produktów importowanych nie musi być realizowany.

To jednak nie jest ostatnie wyzwanie w najbliższym czasie - na horyzoncie są kolejne wielkie i bardzo złe zmiany w dystrybucji które mogą drastycznie wpłynąć na zakres naszej oferty.

Wiem, wiem - macie dosyć tego biegania od kryzysu do kryzysu. Wyobraźcie sobie że my też, ale cyrk który rozpoczął się w marcu 2020 na razie nie ma końca - tylko kolejne odsłony na które trzeba szybko reagować żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.

Dlatego w tym tygodniu rozpocznie się nowa operacja która potrwa do końca września 2021, jej celem będzie utrzymanie w naszej ofercie komiksów ze starej dystrybucji.

Na liście zagrożonych usunięciem z oferty na stronie naszego sklepu są wszystkie małe wydawnictwa oraz część z tzw. premier publisherów - IMAGE (zagrożony w całości), BOOM (zagrożony w całości), DYNAMITE (zagrożony w całości), DARK HORSE (zagrożony częściowo) oraz IDW (zagrożony częściowo).
Tylko intensywne składanie zamówień na produkty z wydawnictw innych niż DC i MARVEL - niezależnie od tego czy są dostępne w naszym magazynie, sprowadzane z USA lub oferowane przedpremierowo - zdoła uratować tą część oferty w naszym sklepie.

31.05.2021 przekroczony został kamień milowy 100%.

20.05.2021 przekroczony został kamień milowy 90%.

16.05.2021 przekroczony został kamień milowy 80%.

11.05.2021 przekroczony został kamień milowy 70%.

5.05.2021 przekroczony został kamień milowy 60%.

30.04.2021 przekroczony został kamień milowy 50%.

26.04.2021 przekroczony został kamień milowy 40%.

19.04.2021 przekroczony został kamień milowy 30%.

12.04.2021 przekroczony został kamień milowy 20%.

6.04.2021 przekroczony został kamień milowy 10%.Jesteśmy w jednym z kluczowych momentów istnienia mojej firmy.

Trwająca od początku 2020 roku pandemia rozregulowała wszystko do takiego stopnia że prowadzenie normalnej działalności przy niskich cenach jest już niemal niemożliwe.

Gigantyczny wzrost kosztów transportu, słaba w stosunku do dolara złotówka, utrudniające uzyskiwanie sensownych rabatów na zakupy komiksów rozdrabnianie dystrybucji.

To wszystko czynniki na które nie mamy żadnego wpływu.

Jedyne co możemy zrobić to prosić Was o jak największe wsparcie w dwóch kluczowych dla dalszych decyzji miesiącach: w kwietniu 2021 i w maju 20201.

Macie realny wpływ na to co się dalej wydarzy. Mam ogromną nadzieję że Wam na MULTIVERSUM zależy tak bardzo jak mnie.

Z całego serca proszę Was o wsparcie rozwijanego już od ponad 15 lat projektu jakim jest MULTIVERSUM.

Każdy Wasz zakup w tym okresie zarówno w sklepie internetowym multiversum.pl jak i sklepie internetowym azylkomiksu.pl ma ogromne znaczenie i będzie "cegiełką" pomagającą w wykonaniu kwietniowo-majowej sprzedaży.

Skala wsparcia naszej działalności w tych dwóch kluczowych miesiącach zdecyduje o tym czy będziemy się jako cały duży projekt rozwijać czy częściowo zwijać.

Zwijanie w tym przypadku będzie związanie głównie z MULTIVERSUM.

W ramach MULTIVERSUM od lat tworzona jest największa w Polsce baza dostępnych od ręki oryginalnych komiksów z USA. Z roku na rok koszty związane z utrzymaniem i rozbudową tego projektu są coraz większe. Żebym był dalej w stanie rozwijać ta część oferty potrzebuję naprawdę mocnego zastrzyku w postaci Waszych intensywnych zakupów.

Mam nadzieję że na koniec maja 2021 będę miał dla Was radosną wiadomość że lecimy dalej do przodu.

Jeżeli jednak by się to nie udało możecie być spokojni o składane zamówienia - w tym zamówienia przedpremierowe.

Po decyzji o wygaszaniu MULTIVERSUM będę z Wami jeszcze przez jakiś czas, przynajmniej do momentu zrealizowania wszystkich przedpremierowych zamówień.


Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,

Rafał Palacz

właściciel MULTIVERSUM

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Cała oferta produktów sprowadzanych i przedpremierowych została przeniesiona do naszego sklepu partnerskiego - AZYL KOMIKSU.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
W dniach 16-25.07.2021 będzie trwała przedurlopowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Nowa dostawa z USA (#2021-23) jest już w naszym magazynie i wkrótce pojawi się na stronie sklepu a wraz z nią wystartuje weekendowa promocja.