Wczytuję dane...
OPERACJA OSTATNI BASTION

OPERACJA OSTATNI BASTION

Wykonanie sprzedaży niezbędnej do dalszego działania MULTIVERSUM po maju 2021 będzie aktualizowane na tej stronie po przekroczeniu kamieni milowych (10%, 20%, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%, 90%, 100%). Kwoty niezbędnej do wykonania 100% planu nie ujawnimy, to tajemnica handlowa.

6.04.2021 przekroczony został kamień milowy 10%. Pozostało 55 pełnych dni kalendarzowych na wykonanie niecałych 90%.

12.04.2021 przekroczony został kamień milowy 10%. Pozostało 49 pełnych dni kalendarzowych na wykonanie niecałych 80%.


Jesteśmy w jednym z kluczowych momentów istnienia mojej firmy.

Trwająca od początku 2020 roku pandemia rozregulowała wszystko do takiego stopnia że prowadzenie normalnej działalności przy niskich cenach jest już niemal niemożliwe.

Gigantyczny wzrost kosztów transportu, słaba w stosunku do dolara złotówka, utrudniające uzyskiwanie sensownych rabatów na zakupy komiksów rozdrabnianie dystrybucji.

To wszystko czynniki na które nie mamy żadnego wpływu.

Jedyne co możemy zrobić to prosić Was o jak największe wsparcie w dwóch kluczowych dla dalszych decyzji miesiącach: kwietniu 2021 i maju 20201.

Wy możecie mieć realny wpływ na to co się dalej wydarzy. Mam ogromną nadzieję że Wam na MULTIVERSUM zależy tak bardzo jak mnie.

Z całego serca proszę Was o wsparcie rozwijanego już od ponad 15 lat projektu jakim jest MULTIVERSUM.

Każdy Wasz zakup w tym okresie zarówno w sklepie internetowym multiversum.pl jak i sklepie internetowym azylkomiksu.pl ma ogromne znaczenie i będzie zaliczany do wykonania kwietniowo-majowej sprzedaży.

Skala wsparcia naszej działalności w tych dwóch kluczowych miesiącach zdecyduje o tym czy będziemy się jako cały duży projekt rozwijać czy częściowo zwijać.

Zwijanie w tym przypadku będzie związanie z MULTIVERSUM.

W ramach MULTIVERSUM od lat tworzona jest największa w Polsce baza dostępnych od ręki oryginalnych komiksów z USA. Z roku na rok koszty związane z rozwijaniem tego projektu są coraz większe. Żebym był dalej w stanie rozwijać ta część oferty potrzebuję naprawdę mocnego zastrzyku w postaci Waszych intensywnych zakupów.

Mam nadzieję że na koniec maja 2021 będę miał dla Was radosną wiadomość że lecimy dalej do przodu.

Jeżeli jednak by się to nie udało możecie być spokojni o składane zamówienia - w tym zamówienia przedpremierowe.

Po decyzji o zwijaniu MULTIVERSUM będę z Wami jeszcze przez przynajmniej kilka lat działając głównie w trybie wyprzedaży zgromadzonego stocku magazynowego komiksów z USA ale już bez jego uzupełniania o nowe tytuły w naszym magazynie.


Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,

Rafał Palacz

właściciel MULTIVERSUM

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Przekroczyliśmy 20% wartości sprzedaży w okresie kwiecień 2021 / maj 2021 niezbędnej do uratowania MULTIVERSUM.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Jak dobrze pójdzie to nowa dostawa z USA będzie u nas w piątek.