loadingimg

Wczytuję dane...
Terminarz dostaw z USA

TERMINARZ DOSTAW Z USA

 

Działamy w trybie cotygodniowych dostaw z USA.

W poszczególnych tygodniach dostawy trafiają do naszego magazynu w różnych dniach między poniedziałek i piątkiem.

Planowane wyjątki od trybu cotygodniowego (o ile na dany moment występują) są wymienione poniżej.

 

DODATKOWE INFORMACJE

 

W przypadku rozliczonych przelewem produktów sprowadzanych z USA (oznaczonych na stronie sklepu na końcu nazwy symbolem *) gotowości do realizacji można spodziewać się w jednej z dostaw której planowany termin dotarcia do naszego magazynu znajduje się w zakresie 14-45 dni roboczych od momentu wpłynięcia przelewu za zamówienie na nasze konto bankowe.
W przypadku rozliczonych przelewem produktów oferowanych przedpremierowo (oznaczonych na stronie sklepu na końcu nazwy symbolem **) gotowości do realizacji można spodziewać się w jednej z dostaw której planowany termin dotarcia do naszego magazynu znajduje się w zakresie 4-45 dni roboczych od daty premiery w USA.
Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

 

Zamówienie na każdy sprowadzany z USA produkt realizujemy najszybciej jak to możliwe, jesteśmy w tym zakresie zależni od naszego dostawcy.
Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

Czas realizacji dla produktów spoza oferty naszego firmowego magazynu opisany jest szczegółowo na tej stronie.

 

Dni świąteczne występujące w okolicach danej dostawy (zarówno święta polskie jak i amerykańskie) lub zdarzenia losowe mogą mieć wpływ na opóźnienia dostaw.