loadingimg

Wczytuję dane...
Czas realizacji / Dostępność produktów

CZAS REALIZACJI / DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Dostępność każdego produktu w ofercie naszego sklepu podana jest w jego opisie w polu dostępność.

Dodatkowo każdy produkt posiada informację o przedziale czasowym realizacji związanym z danym rodzajem dostępności produktu w polu Wysyłamy w terminie:

Na stronie sklepu znajdziecie produkty z następującym oznaczeniem dostępności:

 
1. dostępny od ręki

Produkt z takim oznaczeniem posiadamy na miejscu w naszym magazynie.

W naszym magazynie posiadamy największą ilość zagranicznych komiksów (tomów i zeszytów) spośród wszystkich polskich sklepów komiksowych oferujących ten asortyment.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wysyłać tak wiele zamówień w terminie od 1 do 2 dni roboczych w ramach dostawy w opcji DODATKOWEJ lub nieco dłuższym (do 6 dni roboczych) jeżeli zdecydujesz się na dostawę w opcji PODSTAWOWEJ.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

2. sprowadzany z USA (oznaczony na końcu nazwy symbolem **)

Produkt z takim oznaczeniem miały już premierę w USA i są sprowadzane z magazynu naszego dostawcy w USA.

Terminarz najbliższych dostaw z USA zawierających produkty sprowadzane z USA znajdziecie na tej stronie.

W przypadku rozliczonych przelewem produktów sprowadzanych z USA (oznaczonych na stronie sklepu na końcu nazwy symbolem **) gotowości do realizacji można spodziewać się w jednej z dostaw której planowany termin dotarcia do naszego magazynu znajduje się w zakresie 12-45 dni roboczych od momentu wpłynięcia przelewu za zamówienie na nasze konto bankowe.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

3. oferta przedpremierowa (oznaczony na końcu nazwy symbolem ***)

Produkt z takim oznaczeniem oferowany jest na stronie sklepu przedpremierowo.

Co miesiąc na stronie sklepu pojawiają się setki nowych oferowanych przedpremierowo produktów.

W przypadku zamówienia takiego produktu zostanie on dla Ciebie sprowadzony po jego premierze w USA u naszego dystrybutora.

Przy każdym oferowanym przedpremierowo produkcie w informacjach pod opisem podany jest przewidywany termin, do któego produkt powinien mieć premierę u naszego dystrybutora w USA (w zapisie ROK-MIESIĄC-DZIEŃ).

Przewidywany termin premiery danego produktu może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.

Informacje dotyczące przewidywanych terminów podane na stronie sklepu są aktualizowane raz w miesiącu.

Dystrybutor w USA wprowadza na rynek premierowe produkty co tydzień - standardowo w środy.

Terminarz najbliższych dostaw z USA zawierajacych produkty z oferty przedpremierowej znajdziecie na tej stronie.

Bieżące premiery oraz archiwum premier można przeglądać na stronie dystrybutora: www.previewsworld.com w sekcji NEW RELEASES.

W przypadku rozliczonych przelewem produktów oferowanych przedpremierowo (oznaczonych na stronie sklepu na końcu nazwy symbolem **) gotowości do realizacji można spodziewać się:

- w jednej z dostaw której planowany termin dotarcia do naszego magazynu znajduje się w zakresie 2-45 dni roboczych od daty premiery w USA dla produktów za które przelew wpłynie na nasze konto bankowe w terminie powyżej 30 dni roboczych przed datą faktycznej premiery,

- w jednej z dostaw której planowany termin dotarcia do naszego magazynu znajduje się w zakresie 12-45 dni roboczych od daty premiery w USA dla produktów za które przelew wpłynie na nasze konto bankowe w terminie 1-30 dni roboczych przed datą faktycznej premiery.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

Dodatkowe informacje

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o róznym rodzaju dostępności jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Możliwe jest osobne opłacenie dodatkowej dostawy w celu szybszej częściowej realizacji zamówienia (np. wysłania w ramach jednej dostawy produktów już skompletowanych, w drugiej pozostałych po skompletowaniu) lub zastosowanie innego uzgodnionego rozwiązania.

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia status dostępności produktu na stronie sklepu może ulec zmianie z dostępnego od ręki na inny.

Jest to normalne w momencie gdy zamawiany jest ostatni dostępny od ręki egzemplarz danego produktu i nie ma wpływu na dostępność obowiązującą dla realizowanego dla Ciebie zamówienia (jeżeli w momencie składania zamówienia produkt nie posiadał oznaczenia w postaci ** na końcu nazwy to będzie w Twoim zamówieniu realizowany jako dostępny od ręki).