Wczytuję dane...
CZAS REALIZACJI / DOSTĘPNOŚĆ

CZAS REALIZACJI

 

Czas realizacji to suma czasu który potrzebujemy na przygotowanie produktów do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe oraz terminu doręczenia który firma spedycyjna deklaruje w ramach wybranej opcji dostawy.

Informacja o standardowym czasie realizacji podana jest w polu standardowy czas wysyłki (dostępność).

Informacja o standardowych terminach doręczenia dla różnego rodzaju opcji dostawy znajduje się na stronie OPCJE I KOSZT DOSTAWY).

 

Na stronie sklepu znajdziecie produkty dostępne w naszym magazynie, sprowadzane z USA oraz oferowane przedpremierowo.

 

1. w naszym magazynie

 

Produkty z takim oznaczeniem posiadamy na miejscu w naszym magazynie w Poznaniu.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Posiadamy największą bazę magazynową zagranicznych komiksów w Polsce.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

2. sprowadzany z USA

 

Produktów z takim oznaczeniem nie posiadamy w danym momencie w naszym magazynie, są one w magazynie dystrybutora i będą sprowadzane z USA w celu realizacji Twojego zamówienia.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 3 do 45 dni roboczych.

Produkty z takim rodzajem dostępności posiadają na końcu nazwy specjalne oznaczenie w postaci symbolu *.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu sprowadzanego z USA w terminie 45 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

3. oferta przedpremierowa

 

Produkty z takim rodzajem dostępności oferowane są na stronie sklepu przedpremierowo, są sprowadzane z USA po ich premierze u dystrybutora.

W przypadku rozliczonych przelewem produktów oferowanych przedpremierowo przygotowanie do wysyłki w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 2 do 45 dni roboczych od premiery.

Produkty z takim rodzajem dostępności posiadają na końcu nazwy specjalne oznaczenie w postaci symbolu *.

Co miesiąc na stronie sklepu pojawia się ponad tysiąc nowych oferowanych przedpremierowo produktów, które są możliwe do zamawiania przez stronę sklepu przez ograniczony czas.

Po zakończeniu danego miesięcznego cyklu oferty przedpremierowej wiele produktów z danego cyklu znika (niemal zawsze bezpowrotnie) ze strony sklepu i nie będzie już możliwości ich zamawiania.

W przypadku zamówienia takiego produktu zostanie on dla Ciebie sprowadzony po jego premierze w USA u naszego dostawcy.

Przy każdym oferowanym przedpremierowo produkcie w informacjach pod opisem podany jest planowany termin premiery u naszego dostawcy w USA (w formacie ROK/MIESIĄC/DZIEŃ).

Planowany termin premiery może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.

Można skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na stronie https://www.previewsworld.com/Search w celu sprawdzenia informacji o dacie premiery konkretnego produktu.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu z oferty przedpremierowej w terminie 45 dni roboczych od daty jego premiery u dystrybutora w USA informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

Dodatkowe informacje

 

Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

W przypadku gdy realizacja jakiegoś produktu nie jest możliwa z powodu zaistnienia zdarzeń losowych informujemy o tym mail`owo oraz dokonujemy niezwłocznie a najpóźniej w terminie do 14 dni od wysłania takiego mail`a zwrotu na rachunek bankowy. Zwrot wykonywany jest na rachunek bankowy z którego wpłynął przelew o ile nie zostanie wskazany inny rachunek bankowy na który ma zostać wykonany zwrot.

O przygotowaniu przesyłki do nadania informujemy mail`owo.

Od momentu wysłania informacji o przygotowaniu przesyłki do nadania nie ma możliwości dokonania żadnych zmian w jej zawartości lub wycofania z nadania w podanym w mail`u terminie.

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie w ramach opłaconej dla niego przesyłki na adres dostawy podany w momencie składania zamówienia (indywidualne realizowanie zamówień nie dotyczy zamówień składanych w ramach systemu PPS).

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o różnych terminach przygotowania do wysyłki jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Nie ma możliwości ustalania szczegółowego terminu doręczenia.

Standardowy termin przygotowania produktów do nadania nie jest terminem gwarantowanym.

Maksymalny termin dostawy produktu wynosi do 53 dni roboczych i jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu.

Nie wysyłamy przesyłek poza terytorium Polski.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tym wyjątkowym komiksie i twórcy jego okładki? Zapraszamy do lektury.