Wczytuję dane...
CZAS REALIZACJI / DOSTĘPNOŚĆ

CZAS REALIZACJI

 

Czas realizacji to suma czasu który potrzebujemy na przygotowanie produktów do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe oraz terminu doręczenia który firma spedycyjna deklaruje w ramach wybranej opcji dostawy.

Informacja o standardowym czasie realizacji podana jest w polu standardowy czas wysyłki (dostępność).

Informacja o standardowych terminach doręczenia dla różnego rodzaju opcji dostawy znajduje się na stronie OPCJE I KOSZT DOSTAWY).

 

Na stronie sklepu znajdziecie produkty dostępne w naszym magazynie, sprowadzane z USA oraz oferowane przedpremierowo.

 

1. w naszym magazynie

 

Produkty z takim oznaczeniem posiadamy na miejscu w naszym magazynie w Poznaniu.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od daty wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Posiadamy największą bazę magazynową zagranicznych komiksów w Polsce.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu w terminie 5 dni roboczych od daty wpływu przelewu na nasze konto bankowe informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

2. sprowadzany z USA (IMPORT)

 

Produktów z takim oznaczeniem nie posiadamy w danym momencie w naszym magazynie, będą one sprowadzane z USA w celu realizacji Twojego zamówienia.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie do wysyłki od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 15 do 45 dni roboczych.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu sprowadzanego z USA w terminie 45 dni roboczych od daty wpływu przelewu na nasze konto bankowe informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

3. oferta przedpremierowa (PREORDER)

 

Produkty z takim rodzajem dostępności oferowane są na stronie sklepu przedpremierowo, są sprowadzane z USA po ich premierze u dystrybutora.

W przypadku rozliczonych przelewem produktów oferowanych przedpremierowo przygotowanie do wysyłki w ramach wybranej opcji dostawy następuje w terminie od 2 do 45 dni roboczych od premiery.

Co miesiąc na stronie sklepu pojawia się ponad tysiąc nowych oferowanych przedpremierowo produktów, które są możliwe do zamawiania przez stronę sklepu przez ograniczony czas.

Po zakończeniu danego miesięcznego cyklu oferty przedpremierowej wiele produktów z danego cyklu znika (niemal zawsze bezpowrotnie) ze strony sklepu i nie będzie już możliwości ich zamawiania.

W przypadku zamówienia takiego produktu zostanie on dla Ciebie sprowadzony po jego premierze w USA u naszego dostawcy.

Przy każdym oferowanym przedpremierowo produkcie w informacjach pod opisem podany jest planowany termin premiery u naszego dostawcy w USA (w formacie ROK/MIESIĄC/DZIEŃ).

Planowany termin premiery może ulegać zmianie - czasami o kilka tygodni, czasami o kilka miesięcy, w skrajnych przypadkach nawet o więcej niż rok.

Produkty po kodach produktów lub nazwach można przeglądać w wyszukiwarkach dostępnych na stronach dystrybutorów:

PENGUIN RANDOM HOUSE (kody produktów w formacie 978##########) - https://www.penguinrandomhouse.com/

LUNAR (kody produktów w formacie ####DC###) - https://www.lunardistribution.com/

DIAMOND (wszystkie pozostałe kody produktów w formatach innych niż opisane powyżej) - https://www.previewsworld.com/Search 

w celu sprawdzenia aktualnej informacji o dacie premiery konkretnego produktu.

Wydawca może całkowicie zrezygnować z wydania danego produktu.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu z oferty przedpremierowej w terminie 45 dni roboczych od daty jego premiery u dystrybutora w USA informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

Dodatkowe informacje

 

Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

O przygotowaniu przesyłki do nadania informujemy mail`owo.

Od momentu wysłania informacji o przygotowaniu przesyłki do nadania nie ma możliwości dokonania żadnych zmian w jej zawartości lub wstrzymania jej nadania.

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie w ramach opłaconej dla niego przesyłki na adres dostawy podany w momencie składania zamówienia (indywidualne realizowanie zamówień nie dotyczy zamówień składanych w ramach systemu PPS).

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o różnych terminach przygotowania do wysyłki jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Możliwe jest opłacenie dodatkowej przesyłki w celu szybszej realizacji skompletowanych na dany moment produktów, należy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących dodatkowej przesyłki.

Nie ma możliwości ustalania konkretnego terminu doręczenia.

Standardowy termin przygotowania produktów do nadania nie jest terminem gwarantowanym.

Maksymalny termin dostawy produktu wynosi do 53 dni roboczych i jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu.

Nie wysyłamy przesyłek poza terytorium Polski.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Korzystajcie z ostatnich godzin trwania tej 52-dniowej promocji
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
9-10.10.2021 będzie trwała weekendowa promocja.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Do 11.10.2021 została przedłużona rewelacyjna promocja MEGA SALE.