DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW - CZAS REALIZACJI

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW - CZAS REALIZACJI

Dostępność oraz informacja o standardowym czasie przygotowania do wysyłki każdego produktu w ofercie naszego sklepu podana jest w polu Dostępność - standardowy termin wysyłki.

 

Czas realizacji to suma czasu który potrzebujemy na przygotowanie produktów od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania (jest to opisane szczegółowo poniżej dla produktów o różnych rodzajach dostępności) oraz terminu doręczenia który firma spedycyjna deklaruje w ramach wybranej opcji dostawy (wszystkie opcje dostawy są szczegółowo opisane na stronie OPCJE I KOSZT DOSTAWY).

 

Na stronie sklepu znajdziecie produkty z następującym oznaczeniem dostępności:

 

1. w naszym magazynie

 

Produkty z takim oznaczeniem w polu dostępność posiadamy na miejscu w naszym magazynie w Poznaniu.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy standardowo następuje w terminie od 1 do 5 dni roboczych.

Posiadamy największą bazę magazynową zagranicznych komiksów w Polsce.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

2. sprowadzany z USA

 

Produktów z takim oznaczeniem w polu dostępność nie posiadamy w danym momencie w naszym magazynie.

Dla tego rodzaju produktów przygotowanie od momentu wpływu przelewu na nasze konto bankowe do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy standardowo następuje w terminie od 1 do 15 dni roboczych.

Produkty z takim rodzajem dostępności posiadają na końcu nazwy specjalne oznaczenie w postaci symbolu **.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

Zdarzenia losowe mogą wydłużyć standardowy termin z 15 do 45 dni roboczych.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu sprowadzanego z USA w terminie 45 dni roboczych od daty wpłynięcia przelewu za zamówienie informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

3. oferta przedpremierowa

 

Produkty z takim rodzajem dostępności oferowane są na stronie sklepu przedpremierowo.

W przypadku rozliczonych przelewem produktów oferowanych przedpremierowo przygotowanie do momentu ich nadania w ramach wybranej opcji dostawy standardowo następuje w terminie od 1 do 15 dni roboczych od daty premiery u dystrybutora w USA.

Produkty z takim rodzajem dostępności posiadają na końcu nazwy specjalne oznaczenie w postaci symbolu *.

Co miesiąc na stronie sklepu pojawia się ponad tysiąc nowych oferowanych przedpremierowo produktów, które są możliwe do zamawiania przez stronę sklepu przez ograniczony czas.

Po zakończeniu danego miesięcznego cyklu oferty przedpremierowej wiele produktów z danego cyklu znika (niemal zawsze bezpowrotnie) ze strony sklepu i nie będzie już możliwości ich zamawiania.

W przypadku zamówienia takiego produktu zostanie on dla Ciebie sprowadzony po jego premierze w USA u naszego dostawcy.

Przy każdym oferowanym przedpremierowo produkcie w informacjach pod opisem podany jest planowany termin premiery u naszego dostawcy w USA (w formacie ROK/MIESIĄC/DZIEŃ).

Planowany termin premiery może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.

Informacje dotyczące planowanych terminów premier podane na stronie sklepu są systematycznie aktualizowane.

Bieżące premiery oraz archiwum premier można przeglądać na stronie dystrybutora w USA: www.previewsworld.com w sekcji NEW RELEASES.

Nie mamy wpływu na to w której z dostaw z wymienionego powyżej zakresu czasu nasz dostawca zrealizuje zamówione produkty.

Zdarzenia losowe mogą wydłużyć standardowy termin z 15 do 45 dni roboczych od daty jego premiery u dystrybutora w USA.

W przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie produktu z oferty przedpremierowej w terminie 45 dni roboczych od daty jego premiery u dystrybutora w USA informujemy mail`owo o powstaniu takiej sytuacji.

Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt przypadających na te dni tygodnia.

 

Dodatkowe informacje

 

Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

W przypadku gdy realizacja jakiegoś produktu nie jest możliwa z powodu zaistnienia zdarzeń losowych informujemy o tym mail`owo oraz dokonujemy niezwłocznie a najpóźniej w terminie do 14 dni od wysłania takiego mail`a zwrotu na rachunek bankowy. Zwrot wykonywany jest na rachunek bankowy z którego wpłynął przelew o ile nie zostanie wskazany inny rachunek bankowy na który ma zostać wykonany zwrot.

O przygotowaniu przesyłki do nadania informujemy mail`owo.

Od momentu wysłania informacji o przygotowaniu przesyłki do nadania nie ma możliwości dokonania żadnych zmian w jej zawartości lub wycofania z nadania w podanym w mail`u terminie.

Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie w ramach opłaconej dla niego przesyłki na adres dostawy podany w momencie składania zamówienia (indywidualne realizowanie zamówień nie dotyczy zamówień składanych w ramach systemu PPS).

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o róznym rodzaju dostępności jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Nie ma możliwości ustalania szczegółowego terminu doręczenia.

W ramach usługi KURIER 48 nie jest możliwe doręczenie metodą "poste restante", zamiast tego można skorzystać z usługi specjalnej  "odbiór w punkcie".

Standardowy termin przygotowania produktów do nadania nie jest terminem gwarantowanym.

Maksymalny termin dostawy produktu wynosi do 53 dni roboczych i jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu.

Nie wysyłamy przesyłek poza terytorium Polski.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Nowe niższe ceny dla wszystkich opcji dostawy związanych z Pocztą Polską.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Produkty z nowego katalogu oferty przedpremierowej (2019-02) są już dostępne na stronie naszego sklepu.