loadingimg

Wczytuję dane...
Opcje i koszt dostawy

OPCJE I KOSZT DOSTAWY

Oferujemy następujące opcje dostawy na terenie Polski:

 

KURIER 48 (POCZTA POLSKA)

Przesyłka standardowo wysyłana jest w terminie 1-2 dni roboczych od momentu skompletowania rozliczonego zamówienia. Koszt: 11 zł

Nie ma możliwości wstrzymywania przesyłki skompletowanego zamówienia.

Przesyłki nie są wysyłane w dni ustawowo wolne od pracy.

Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

O przygotowaniu przesyłki do nadania informujemy mail`owo.

Od momentu wysłania informacji o przygotowaniu przesyłki do nadania nie ma możliwości dokonania żadnych zmian w jej zawartości lub wycofania z nadania w podanym w mail`u terminie.

Przesyłka może zostać nadana z użyciem specjalnej usługi "odbiór w punkcie" opisanej poniżej.

Koszt przesyłki jest stały niezależnie od ilości wysyłanych jednorazowo produktów.

Termin nadania przesyłki może być dłuższy w przypadku zaistnienia planowanych przerw w ich nadawaniu (np. urlop) lub zdarzeń losowych, maksymalny termin dostawy produktu wynosi do 53 dni roboczych i jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu.

 

SPECJALNA USŁUGA "ODBIÓR W PUNKCIE"

 

W ramach przesyłki KURIER 48 (POCZTA POLSKA) możliwe jest skorzystanie z usługi specjalnej "odbiór w punkcie".

Dzięki tej usłudze będziesz mógl odebrać swoją przesyłkę w jednej z kilku tysięcy placówek pocztowych a także na stacjach paliw Orlen oraz w kioskach RUCH-u świadczących tą usługę.

Skorzystanie z usługi "odbiór w punkcie" nie ma wpływu na koszt dostawy w ramach przesyłki KURIER 48 (POCZTA POLSKA) .

Do skorzystania z usługi "odbiór w punkcie" niezbędne jest podanie numeru telefonu komórkowego w celu zrealizowania przez Pocztę Polską powiadomienia o gotowości przesyłki do odbioru w wybranej placówce. Bez podania numeru telefonu komórkowego nie ma możliwości skorzystania z tej usługi.

UWAGA - nie nadajemy przesyłek do automatów pocztowych.

Wyszukiwarka placówek oferujących usługę "odbiór w punkcie" znajduje się NA TEJ STRONIE.

Jak skorzystać z opcji "odbiór w punkcie"?

Należy podczas składania zamówienia wpisać w polu uwag do zamówienia dwie informacje:

1) ODBIÓR W PUNKCIE

2) pełne dane wybranej placówki realizującej tą usługę w której bedziesz chciał dokonać odbioru (nazwa placówki, jej adres, kod pocztowy i miejscowość zgodnie z danymi dostępnymi na zlinkowanej powyżej stronie).

 

DODATKOWE INFORMACJE

 

Jeżeli w ramach jednego zamówienia znajdują się produkty o róznym rodzaju dostępności jego wysłanie następuje standardowo po skompletowaniu wszystkich produktów.

Po dotarciu do naszego magazynu produktów, które w momencie składania zamówienia posiadały dostępność  oferta przedpremierowa wysyłamy mail`owo informację o ich skompletowaniu w naszym magazynie.

Możliwe jest opłacenie dodatkowej przesyłki w celu szybszej częściowej realizacji zamówienia (wysłania w ramach jednej przesyłki produktów już skompletowanych, w drugiej pozostałych po skompletowaniu).

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia status dostępności produktu na stronie sklepu może ulec zmianie z dostępnego w naszym magazynie na inny. Jest to normalne w momencie gdy zamawiany jest ostatni dostępny w naszym magazynie egzemplarz danego produktu i nie ma wpływu na dostępność obowiązującą dla realizowanego dla Ciebie zamówienia.

 

Czas doręczenia dla przesyłki KURIER 48 wynosi do 2 dni roboczych od dnia nadania przesyłki. O terminie nadania przesyłki informujemy mail`owo.

 

W ramach usługi KURIER 48 nie ma możliwości ustalania terminu doręczenia (dnia, godziny). W przypadku nieudanej próby doręczenia przesyłka przekazywana jest do placówki oddawczej.

 

W ramach usługi KURIER 48 w przypadku nie zgłoszenia się odbiorcy przesyłki do placówki oddawczej w ciągu 7 dni, licząc od dnia następnego po dniu pozostawienia albo przekazania zawiadomienia Poczta Polska zwróci przesyłkę do nadawcy, podając na opakowaniu przyczynę zwrotu.

 

Usługa Poczty Polskiej KURIER 48 nie jest doręczana na skrytki pocztowe oraz metodą "poste restante", zamiast tego dla usługi KURIER 48 można korzystać z dodatkowej usługi "ODBIÓR W PUNKCIE".

 

Nie wysyłamy przesyłek poza terytorium Polski.