loadingimg

Wczytuję dane...
Opcje i koszt dostawy

OPCJE I KOSZT DOSTAWY

Oferujemy następujące standardowe opcje dostawy na terenie Polski:

 

KURIER 48 (POCZTA POLSKA) (opcja PODSTAWOWA)

Przesyłka wysyłana w terminie od 2 do 6 dni roboczych od momentu skompletowania zamówienia (nadawana raz w tygodniu, w środę). Koszt: 11 zł

W ramach tej opcji dostawy w środę danego tygodnia nadawane są przesyłki z rozliczonymi zamówieniami skompletowanymi najpóźniej do wtorku do godziny 8:00 danego tygodnia. Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

 

KURIER 48 (POCZTA POLSKA) (opcja DODATKOWA)

Przesyłka wysyłana w terminie od 1 do 2 dni roboczych od momentu skompletowania zamówienia (nadawana od poniedziałku do piątku). Koszt: 15 zł

W ramach tej opcji dostawy danego dnia nadawane są przesyłki ze skompletowanymi zamówieniami za które przelewy wejdą na nasze konto bankowe najpóźniej do godziny 9:00 danego dnia.

W ramach tej opcji dostawy danego dnia nadawane są przesyłki z rozliczonymi zamówieniami skompletowanymi najpóźniej do godziny 8:00 danego dnia. Zamówienie jest uznane za rozliczone po wpłynięciu przelewu na nasze konto bankowe.

 

DOŁĄCZENIE DO KOMPLETOWANEJ PRZESYŁKI

Opcja do stosowania w momencie, gdy posiadasz opłaconą przesyłkę w ramach kompletowanego zamówienia. Koszt: 0 zł

UWAGA! Skorzystanie z tej opcji moze wydłużyć czas kompletowania wszystkich zamówionych przez Ciebie produktów.

Termin wysłania wynikający z opłaconej wcześniej opcji dostawy liczony będzie od momentu wpływu przelewu za zamówienie złożone z wykorzystaniem opcji DOŁĄCZENIE DO KOMPLETOWANEJ PRZESYŁKI.

 

ODBIÓR OSOBISTY W BIURZE FIRMY

Odbióry możliwe są w poniedziałki w godzinach 15:00 - 18:00 w biurze firmy (ul. Orląt 12, Poznań). Koszt: 0 zł

 

SPECJALNA USŁUGA "ODBIÓR W PUNKCIE"

 

Dzięki tej usłudze będziesz mógl odebrać swoją przesyłkę w jednej z ponad 4200 placówek pocztowych świadczących tą usługę.

Możliwy jest także odbiór na jednej z 900 stacji paliw Orlen czynnych w większości 24 h 7 dni w tygodniu.

Z usługi tej można skorzystać w ramach przesyłki w opcji PODSTAWOWEJ lub DODATKOWEJ.

Skorzystanie z usługi "odbiór w punkcie" nie ma wpływu na koszt dostawy.

UWAGA - nie nadajemy przesyłek do automatów pocztowych.

Wyszukiwarka placówek oferujących usługę "odbiór w punkcie" znajduje się NA TEJ STRONIE.

Jak skorzystać z opcji "odbiór w punkcie"?

Należy podczas składania zamówienia wpisać w polu uwag do zamówienia dwie informacje:

1) ODBIÓR W PUNKCIE

2) pełne dane wybranej placówki realizującej tą usługę w której bedziesz chciał dokonać odbioru (nazwa placówki, jej adres, kod i miejscowość zgodnie z danymi dostępnymi na zlinkowanej powyżej stronie).

 

DODATKOWE INFORMACJE

 
Przesyłki nie są wysyłane w dni ustawowo wolne od pracy oraz podczas planowanych (np. urlop) lub wynikających ze zdarzeń losowych przerw w nadawaniu przesyłek.

Odbiory osobiste nie są możliwe w poniedziałki ustawowo wolne od pracy oraz podczas planowanych (np. urlop) lub wynikających ze zdarzeń losowych przerw w odbiorach osobistych.

Informacje o planowanych przerwach w odbiorach osobistych podawane są w sekcji AKTUALNOŚCI oraz stronie z koszykiem produktów.

 

W ramach usługi KURIER 48 Poczta Polska wprowadziła gwarantowany czas realizacji przesyłki. Usługa realizowana jest na terenie całego kraju w gwarantowanym terminie D+2 (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy), gdzie D - oznacza dzień nadania przesyłki, a 2 - oznacza liczbę dni, które upłynęły od dnia nadania przesyłki do dnia jej doręczenia/wydania lub do dnia wysłania pierwszego powiadomienia o możliwości odbioru przesyłki (w przypadku przesyłek z opcją "odbiór w punkcie").

 

W ramach usługi KURIER 48 nie ma możliwości ustalania terminu doręczenia (dnia, godziny). W przypadku nieudanej próby doręczenia przesyłka przekazywana jest do placówki oddawczej.

 

W ramach usługi KURIER 48 w przypadku nie zgłoszenia się odbiorcy przesyłki do placówki oddawczej w ciągu 7 dni, licząc od dnia następnego po dniu pozostawienia albo przekazania zawiadomienia Poczta Polska zwróci przesyłkę do nadawcy, podając na opakowaniu przyczynę zwrotu.

 

Usługa Poczty Polskiej KURIER 48 nie jest doręczana na skrytki pocztowe oraz metodą "poste restante", zamiast tego dla usługi KURIER 48 można korzystać z dodatkowej usługi "ODBIÓR W PUNKCIE".