Wczytuję dane...
ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW

ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW


Produkty znajdujące się w ofercie na stronie naszego sklepu internetowego oferujemy w zapewnianym stanie bardzo dobrym.

Informacja o zapewnianym stanie znajduje się na stronie z opisem każdego produktu, którego to dotyczy.

 

Ceny zapewnianych w stanie bardzo dobrym produktów uwzględniają w sposób domyślny jednoczesne występowanie wszystkich wymienionych poniżej defektów.

Wszystkie zamówienia realizowane są z losowo wybieranych egzemplarzy. Nie świadczymy usług związanych ze szczegółową weryfikacją stanu produktów.

Losowo można trafić na egzemplarz posiadający dowolną kombinację opisanych poniżej defektów lub też ich nieposiadający.

W przypadku gdy realizowany losowo egzemplarz będzie w stanie lepszym od zapewnianego nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

 

Każdy konsument - w przypadku gdy otrzymany produkt posiadający uwzględnione w cenie defekty opisane na tej stronie nie spełni jego oczekiwań - może skorzystać z odstąpienia od umowy.

Lista wszystkich defektów których jednoczesne występowanie jest uwzględnione w cenach produktów zapewnianych w stanie bardzo dobrym.

Wymienione poniżej defekty nie podlegają reklamacji.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron okładkowych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron wewnętrznych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy grzbietu na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy na zewnętrznym opakowaniu ochronnym na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy obwoluty na powierzchni nie większej niż 10%.

- Rozdarcia na folii fabrycznej lub jej całkowity brak.

- Brak zewnętrznego opakowania ochronnego.

- Występowanie efektu "falowania" okładek i stron wewnętrznych.

- Nieprawidłowo dopasowana wysokość obwoluty (za wysoka lub za niska w stosunku do wysokości grzbietu).

- Przesunięcie środka nałożenia obwoluty względem środka grzbietu (nie większe niż 10mm, niezależnie od szerokości grzbietu).

- Przesunięcie środka treści nadruku na grzbiecie względem środka grzbietu (nie większe niż 10mm, niezależnie od szerokości grzbietu).

- Oderwanie stron wewnętrznych od grzbietu z powodu słabego klejenia.

- W przypadku produktów dostępnych w obiegu z różnymi wersjami logotypu wydawnictwa na okładkach realizowany egzemplarz może posiadać inny logotyp niż ten prezentowany na przykładowym skanie na stronie sklepu. W przypadku produktów posiadających na okładkach różne wersje logotypów nie zapewniamy realizacji z konkretną wersją logotypu.

- W przypadku produktów dostępnych w obiegu z różnymi wersjami okładek pod tym samym kodem produktu (stosowane przez niektórych wydawców) nie zapewniamy realizacji z konkretną wersją okładki.

- W przypadku produktów dostępnych w obiegu w dodrukach realizowany egzemplarz może być z dowolnego druku (1st printing, 2nd printing, itd). W przypadku produktów dostępnych w obiegu w dodrukach nie zapewniamy realizacji z konkretnego druku.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
:01FIRST SECOND w stałej ofercie na stronie sklepu, sprawdźcie listę wydawnictw które do niego w przyszłości dołączą.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Zalecamy szybkie zakupy przed podwyżkami cen które będą musiały nastąpić w tym lub przyszłym tygodniu.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Nowa dostawa z USA jest już wprowadzona na stronie sklepu.