ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW

ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW (dla oferty dostępnej online na stronie www.multiversum.pl)

 

Wszystkie produkty z grup tomy i książki oraz zeszyty i czasopisma - które w każdym przypadku oferujemy w najniższych możliwych cenach - zapewniamy w stanie dobrym.

Produkty zapewniane w stanie dobrym są produktami nowymi z defektami.

Informacja o zapewnianym stanie dobrym znajduje się na stronie z opisem każdego produktu którego to dotyczy.

 

Ceny zapewnianych w stanie dobrym produktów uwzględniają w sposób domyślny jednoczesne występowanie wszystkich wymienionych poniżej często spotykanych defektów.

Losowo można trafić na egzemplarz posiadający dowolną kombinację opisanych poniżej defektów.

W przypadku gdy otrzymany losowo egzemplarz będzie w stanie lepszym od zapewnianego nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty (nawet w przypadku gdy realizowany egzemplarz będzie w stanie idealnym).

Nie świadczymy usług związanych ze szczegółową weryfikacją stanu produktów zapewnianych w stanie dobrym.

Wszystkie zamówienia realizowane są z losowo wybieranych egzemplarzy.

 

W przypadku gdy otrzymany produkt posiadający defekty zgodne z zapewnianym stanem opisanym szczegółowo poniżej nie spełni Twoich oczekiwań możesz skorzystać z odstąpienia od umowy.

 

Lista defektów występujących w ramach zapewnianego dobrego stanu produktu, które nie podlegają reklamacji:

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron okładkowych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron wewnętrznych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy grzbietu na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy na tekturowym zewnętrznym opakowaniu ochronnym ozdobionym grafiką  (SLIPCASE) na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy obwoluty na powierzchni nie większej niż 10%.

- Rozdarcia na folii fabrycznej lub jej całkowity brak.

- Brak zewnętrznego opakowania z szarej lub białej tektury.

- Występowanie efektu "falowania" okładek i stron wewnętrznych.

- Nieprawidłowo dopasowana wysokość obwoluty (za wysoka lub za niska w stosunku do grzbietu).

- Przesunięcia środka nałożenia obwoluty względem środka grzbietu (nie większe niż 6mm, niezależnie od szerokości grzbietu).

- Przesunięcia środka treści nadruku grzbietu względem środka grzbietu (nie większe niż 6mm, niezależnie od szerokości grzbietu).

- W przypadku produktów dostępnych w obiegu z różnymi wersjami logotypu wydawnictwa na okładkach realizowany egzemplarz może posiadać inny logotyp niż ten prezentowany na przykładowym skanie na stronie sklepu. W przypadku produktów posiadających na okładkach różne wersje logotypów nie zapewniamy realizacji z konkretną wersją logotypu.

- W przypadku produktów dostępnych w obiegu w dodrukach realizowany egzemplarz może być z dowolnego druku (1st printing, 2nd printing, itd). W przypadku produktów dostepnych w obiegu w dodrukach nie zapewniamy realizacji z konkretnego druku.