loadingimg

Wczytuję dane...
Zapewniany stan produktów

ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW

 

Wszystkie produkty z grup tomy i książki oraz zeszyty i czasopisma - które oferujemy w bardzo niskich w stosunku do naszych kosztów cenach - zapewniamy w stanie dobrym (używanym).

Produkty te określone są jako używane zgodnie z formułą wynikającą z przepisów kodeksu cywilnego.

Informacja o zapewnianym stanie dobrym (używanym) znajduje się na stronie z opisem każdego produktu którego to dotyczy.

 

Ceny zapewnianych w stanie dobrym (używanym) produktów uwzględniają w sposób domniemany jednoczesne występowanie wszystkich wymienionych poniżej często spotykanych cech i/lub wad.

Dokonując w naszym sklepie zakupu produktu w zapewnianym stanie dobrym (używanym) akceptujesz możliwość otrzymania produktu posiadającego wszystkie wymienione poniżej cechy i/lub wady.

Losowo można trafić na egzemplarz posiadający dowolną kombinację opisanych poniżej cech i/lub wad lub ich nieposiadający.

W przypadku gdy otrzymany losowo egzemplarz będzie w stanie lepszym od zapewnianego nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty (nawet w przypadku gdy egzemplarz który otrzymasz będzie w stanie idealnym).

Wszystkie zamówienia realizowane są z losowo wybieranych egzemplarzy.

 

W przypadku gdy otrzymany produkt posiadający cechy i/lub wady zgodne z zapewnianym stanem opisanym szczegółowo poniżej nie spełni Twoich oczekiwań możesz skorzystać z odstąpienia od umowy.

 

Lista cech występujących w ramach zapewnianego dobrego (używanego) stanu produktu, które nie podlegających reklamacji:

- W przypadku tytułów dostępnych w obiegu z różnymi wersjami logotypu wydawnictwa na okładkach realizowany egzemplarz może posiadać inny logotyp niż ten prezentowany na przykładowym skanie na stronie sklepu. W przypadku produktów posiadających na okładkach różne wersje logotypów nie zapewniamy realizacji z konkretną wersją logotypu.

 

Lista wad występujących w ramach zapewnianego dobrego (używanego) stanu produktu, które nie podlegających reklamacji:

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron okładkowych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy stron wewnętrznych na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy grzbietu na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy na tekturowym zewnętrznym opakowaniu ochronnym ozdobionym grafiką  (SLIPCASE) na powierzchni nie większej niż 10%.

- Obtarcia, obicia, wgniecenia, rozdarcia, zagięcia, wybraki (błędy) drukarskie, przybrudzenia, rysy obwoluty na powierzchni nie większej niż 10%.

- Rozdarcia na folii fabrycznej lub jej całkowity brak.

- Brak zewnętrznego opakowania z szarej lub białej tektury.

- Występowanie efektu "falowania" okładek i stron wewnętrznych.

- Nieprawidłowo dopasowana wysokość obwoluty (za wysoka lub za niska w stosunku do grzbietu).

- Przesunięcia środka nałożenia obwoluty względem środka grzbietu (nie większe niż 6mm, niezależnie od szerokości grzbietu).

- Przesunięcia środka treści nadruku grzbietu względem środka grzbietu (nie większe niż 6mm, niezależnie od szerokości grzbietu).