loadingimg

Wczytuję dane...
EKSTREMALNIE NISKIE CENY

INICJATYWA EKSTREMALNIE NISKIE CENY

 

WYMAGANY POZIOM ZAKUPÓW

 

Cykl LUTY 2018 - zakończony wynikiem 101,0966

GRATULUJEMY! EKSTREMALNIE NISKIE CENY będą obowiązywały do końca MARCA 2018.

 

Cykl MARZEC 2018 - czy EKSTREMALNIE NISKIE CENY będą obowiązywały do końca KWIETNIA 2018?

Wszystko zależy od skali Waszych marcowych zakupów!

Na dzień 19.03.2018 uzyskany jest wynik 66,8093% - wynik będzie aktualizowany 28.03.2018.

 

Czym jest ta inicjatywa?

To nasza najnowsza inicjatywa rozpoczęta w lutym 2018 związana z zapewnianiem Wam najniższych możliwych cen dla wszystkich tomów i zeszytów objętych na stronie sklepu przelicznikami specjalnymi A i B (więcej informacji na temat stosowanych na stronei sklepu przeliczników znajdziecie na stronie informacyjnej przeliczniki dolara).

Przeliczkniki specjalne A i B mają zastosowanie dla największych światowych wydawnictw komiksowych: DC, MARVEL , IMAGE oraz DARK HORSE.

Poniżej znajdują się linki do kategorii w których znajdują się produkty objęte przelicznikami specjalnymi A i B:

 

Tomy - DARK HORSE

Tomy - DC

Tomy - IMAGE

Tomy - MARVEL

 

Zeszyty - DARK HORSE

Zeszyty - DC

Zeszyty - IMAGE

Zeszyty - MARVEL

 

W Polsce dzięki tej inicjatywie jesteśmy cenowo bezkonkurencyjni, w całej UE dzięki tej oraz innym inicjatywom ciężko znaleźć lepszą cenowo od naszej ofertę.

Działanie tej inicjatywy jest w pełni zależne od skali dokonywanych przez Was zakupów.

Co miesiąc Wasze zakupy muszą osiągnąć minimum 100% wymaganego poziomu zakupów (nadwyżka ponad 100% przechodzi na następny miesiąc).

Wymagany poziom zakupów przedstawiamy wyłącznie procentowo - kwota stanowiąca wartość procentową jest tajemnicą handlową.

Wymagany poziom zakupów nie jest skalkulowany na oderwanym od rzeczywistości poziomie o czym świadczy jego osiągniecie przez Was w pierwszym cyklu trwania tej inicjatywy.

 

Zasady w ramach tej inicjatywy są bardzo proste:

1. Każdy zakup opłacony w danym miesiącu do momentu rozpoczęcia planowanej przerwy technicznej w ostatnim dniu miesiąca ma wpływ na wymagany poziom zakupów.

2. Do wymaganego poziomu zakupów zaliczany jest każdy zakup dowolnego produktu znajdującego się w ofercie na stronie naszego sklepu oraz w OFERCIE EKSPOZYCYJNEJ.

3. O zaliczeniu danej wpłaty decyduje data wpłynięcia przelewu na nasze konto bankowe lub data rozliczenia gotówkowego - nie data złożenia zamówienia.

4. Kilka razy w miesiącu informujemy o postępach w ramach danego cyklu tej inicjatywy.

5. Ekstremalnie niskie ceny w ramach tej inicjatywy mogą być przedłużana wielokrotnie z miesiąca na miesiąc.

6. Nadwyżka wykonania wymaganego poziomu zakupów ponad 100% w danym cyklu inicjatywy przechodzi na następny cykl (np. jeżeli w danym cyklu osiągnięte zostanie 105% to następny cykl zaczyna się z wynikiem 5% zamiast od zera).