loadingimg

Wczytuję dane...
Oferta ekspozycyjna

DNI OTWARTE W MULTIVERSUM / OFERTA EKSPOZYCYJNA

 

UWAGA! 15.12.2018 podczas DNIA OTWARTEGO W MULTIVERSUM każdy zakup tomów z oferty ekspozycyjnej będzie objęty maksymalnym rabatem w wysokości 20% niezależnie od wartości jednorazowego zakupu!

 

DNI OTWARTE W MULTIVERSUM dają Wam możliwość skorzystania na miejscu w siedzibie naszej firmy w Poznaniu z gigantycznej oferty produktów - niedostępnej na taką skalę w żadnym innym miejscu w Polsce!

Podczas DNI OTWARTYCH W MULTIVERSUM macie możliwość dokonania zakupu:

 

- dowolnych dostępnych od ręki w naszym sklepie internetowym na stronie multiversum.pl produktów (zakupu dokonuje się bezpośrednio na miejscu w siedzibie naszej firmy, bez składania zamówienia przez stronę naszego sklepu internetowego),

 

- tomów w ramach oferty ekspozycyjnej, których nie oferujemy w naszym sklepie internetowym.

 

TERMINY NAJBLIŻSZYCH DNI OTWARTYCH W MULTIVERSUM

 

Lokalizacja: siedziba MULTIVERSUM, ul. Orląt 12, Poznań

 

- sobota, 15.12.2018 (w godzinach 12:00-14:00) - UWAGA! 15.12.2018 podczas DNIA OTWARTEGO W MULTIVERSUM każdy zakup tomów z oferty ekspozycyjnej będzie objęty maksymalnym rabatem w wysokości 20% niezależnie od wartości jednorazowego zakupu!

- poniedziałek, 17.12.2018 (w godzinach 17:00-19:00)

 

OFERTA EKSPOZYCYJNA

 

Oferta ekspozycyjna przygotowana przez MULTIVERSUM to tysiące tomów dostępnych w rewelacyjnych cenach w ramach sprzedaży stacjonarnej w naszej siedzibie w Poznaniu (ul. Orląt 12)

 

Poniżej znajduje się link do listy tomów z oferty ekspozycyjnej

Lista tomów (ostatnia aktualizacja listy: 10.12.2018)

UWAGA! Aktualizacja listy przed najbliższym DNIEM OTWARTYM W MULTIVERSUM odbędzie się 14.12.2018 po godzinie 21:00 - na zaktualizowanej liście znajdzie się wiele nowych tytułów!

 

W ramach oferty ekspozycyjnej oferujemy aktualnie:

- tomy z wydawnictw DC, MARVEL, IMAGE, DARK HORSE, w przeliczniku bazowym 1 USD = 2 PLN z możliwością uzyskania rabatu do 20%

- tomy z IDW oraz pozostałych wydawnictw w przeliczniku bazowym 1 USD = 2,5 PLN z możliwością uzyskania rabatu do 20%

 

Aktualne progi rabatowe (w ramach sprzedaży stacjonarnej):

- rabat 10% przy jednorazowym zakupie na kwotę powyżej 1000 zł liczonego według cen bazowych

- rabat 20% przy jednorazowym zakupie na kwotę powyżej 2000 zł liczonego według cen bazowych

UWAGA! 15.12.2018 podczas DNIA OTWARTEGO W MULTIVERSUM każdy zakup tomów z oferty ekspozycyjnej będzie objęty maksymalnym rabatem w wysokości 20% niezależnie od wartości jednorazowego zakupu!

 

Oferta ekspozycyjna jest również dostępna w sprzedaży wysyłkowej prowadzonej przez współpracującą z nami firmę AZYL KOMIKSU. Za obsługę przesyłek z zamówieniami przetworzonymi przez AZYL KOMIKSU odpowiada MULTIVERSUM, co gwarantuje jeden z najwyższych standardów pakowania przesyłek w Polsce.

Szczegółowe informacje związane ze sprzedażą wysyłkową są dostępne na tej stronie: https://azylkomiksu.pl/formularz-zamowienia/

 

Oferta ekspozycyjna stanowi ofertę całkowicie niezależną od oferty dostępnej na stronie naszego sklepu internetowego pod adresem www.multiversum.pl.

Jeżeli jakiś komiks występuje zarówno w naszej ofercie online jak i ofercie ekspozycyjnej oznacza to że posiadamy osobno zmagazynowane egzemplarze do sprzedaży online (przez sklep na stronie www.multiversum.pl) oraz osobno zmagazynowane egzemplarze do sprzedaży w ramach oferty ekspozycyjnej.

 

Nie prowadzimy rezerwacji produktów z oferty ekspozycyjnej.

 

Egzemplarze komiksów dostępne w ramach oferty ekspozycyjnej są egzemplarzami używanymi, które mogą posiadać liczne różnego rodzaju wady.

Lista wad występujących na egzempalrzach z oferty ekspozycyjnej które nie podlegają reklamacji znajduje się w widocznym miejscu w siedzibie naszej firmy w Poznaniu.

Zalecamy zapoznanie się ze wspomnianą powyżej listą wad i sprawdzenie wybranych komiksów pod kątem ich występowania przed dokonaniem zakupu.

 

Wszystkie powyższe informacje podane na tej stronie dotyczą wyłącznie produktów z oferty ekspozycyjnej.