MULTIRECENZJE SEZON 1

MULTIRECENZJE SEZON 1

 

Od początku marca 2019 trwa rewolucyjne szaleństwo związane z najlepszymi cenami na tysiące oryginalnych amerykańskich komiksów w ramach nowej odsłony SUPERCENY.

Chcemy żebyście pomogli niezdecydowanym i podzielili się swoimi wrażeniami z zakupów w naszym sklepie dokonanymi od 1.03.2019 - dnia w którym rozpoczęła się jedna z największych komiksowych rewolucji w Polsce.

Jak wiecie - śmiesznie niskie w stosunku do konkurencji ceny w naszym sklepie są dostosowane do zapewnianego stanu dostatecznego, który jest szczegółowo opisany na stronie ZAPEWNIANY STAN PRODUKTÓW.

Wasze recenzje mają na celu przybliżenie niezdecydowanym lub omamionym przez bzdury produkowane w różnych miejscach fanom komiksów że oznacza to często tylko tyle że płaci się u nas mniej a otrzymuje świetnej jakości produkt - w związku z czym nie warto mocno przepłacać u konkurencji za słabą wartość dodaną lub jej brak, zwłaszcza że w wielu przypadkach chodzi o bardzo odczuwalne różnice w cenach (jeden wstrząsający przykład znajdziecie poniżej).

Doskonale wiecie że ogromna część komiksów w naszej ofercie jest w stanie takim samym lub nawet lepszym niż u znacznie droższej konkurencji.

Często zresztą defekty - jeżeli występują - są tak niewielkie w stosunku do kryteriów dopuszczalnych w ramach stanu dostatecznego standardów że mogą co najwyżej przeszkadzać wymagającym kolekcjonerom co w pełni to szanujemy - każdy ma inny poziom wrażliwości na nawet najbardziej prozaiczne defekty.

Zabawa w kolekcjonera bywa jednak bardzo droga - niech za przykład posłuży omnibus TEEN TITANS zbierający run Geoffa Johnsa. U nas kosztuje obecnie 345 zł (ceny w naszym sklepie są zmienne - podana obowiązuje w dniu dzisiejszym t.j. 13.03.2019) natomiast w jednym z konkurencyjnych sklepów kosztuje... 649,99 zł. To 304,99 zł różnicy w cenie!!!

Współczujemy wszystkim którzy dają się naciągać na taką konkurencyjną ofertę i stawiamy sobie za cel przeciągnięcie jak największej ilości fanów komiksów na naszą stronę Mocy :)

Zresztą jeżeli ewentualne defekty okażą się na tyle przeszkadzające że nie będziecie chcieli mieć takiego komiksu w swojej kolekcji - możecie skorzystać z prawa odstąpienia od umowy i wtedy dopiero przepłacać korzystając z drogich ofert w innych sklepach.

Lub - za jakiś czas - skorzystać z płatnej usługi związanej z weryfikacją stanu komiksów które mamy w naszym magazynie. Ale to jest temat na przyszłość - nieodległą ale jednak przyszłość.

Wracamy do Waszych recenzji :)

Najbardziej popularna recenzja sezonu zostanie uhonorowana nagrodą której sponsorem jest właściciel firmy MULTIVERSUM.

Nagrodą w SEZONIE 1 jest statuetka HARLEY QUINN RED WHITE & BLACK STATUE BY CHEN STATUE.

Popularność recenzji będzie oceniona ilością polubień na Facebooku - nagrodę otrzyma recenzja z największa ilością polubień zgromadzonych do dnia 21.01.2019 do godziny 18:00.

Nagroda zostanie przyznana najbardziej popularnej recenzji dnia 21.01.2019 po godzinie 18:00.

W przypadku gdy dwie najwyżej oceniane recenzje będą miały identyczną ilość polubień nagroda trafi do osoby, której zamówienie zostało złożone wcześniej, co będzie można stwierdzić po numerze recenzowanego zamówienia.

Nagroda zostanie wysłana na ten sam adres na który zostało wysłane recenzowane zamówienie POCZTĄ POLSKĄ lub INPOSTEM - w zależności od tego który z tych przewoźników został wybrany w ramach zwycięskiego zamówienia.

Poniżej znajduje się regulamin dotyczący recenzji.MULTIRECENZJE SEZON 1 - REGULAMIN

1. Recenzja musi dotyczyć wszystkich produktów z zamówienia złożonego na stronie naszego sklepu internetowego w okresie od 1.03.2019.

2. Recenzje należy wysyłać mail`owo na adres sklep@multiversum.pl do dnia 18.03.2019.

3. W temacie mail`a należy wpisać: RECENZJA - ZAMÓWIENIE NR ...

4. W treści mail`a musi znaleźć się krótki opis recenzowanych produktów zgodnie z wytycznymi z punktu 5 - wymagany jest osobny opis do każdego produktu który wchodzi w skład recenzowanego zamówienia.

5. Opis każdego produktu musi zawierać:

a) nazwę stosowaną na stronie naszego sklepu oraz cenę w jakiej został kupiony
b) informację o stanie w jakim produkt  został otrzymany (na podstawie subiektywnej oceny według następującej skali: IDEALNY, BARDZO DOBRY, DOBRY, DOSTATECZNY).
c) w przypadku defektów - ich krótki opis (przy braku defektów informację o tym że nie występowały).
d) informację o tym czy produkt był oryginalnie zafoliowany (dotyczy to głównie tomów w twardej okładce, rzadko kiedy tomów w miękkiej okładce).
e) jedno zdjęcie produktu.

6. Prosimy o zachowanie opisanego powyżej minimalizmu recenzji. Jeżeli będziecie chcieli podzielić się dodatkowymi uwagami na temat samych produktów - będziecie mogli zrobić to po opublikowaniu recenzji w dodatkowym komentarzu.

7. Recenzje nie mogą zawierać żadnych linków.

8. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji recenzji bez podania przyczyny jeżeli nie spełni ona kryteriów opisanych w punktach od 1 do 7 lub będzie zawierała treści reklamowe, obraźliwe, ksenofobiczne, rasistowskie, itp.

9. Nie będziemy w żaden sposób edytowali treści żadnej recenzji - jeżeli zostanie ona opublikowana to nastąpi to w 100% w takiej postaci w jakiej zostanie do nas przysłana.

10. Zamówienia składające się z wielu produktów będą prezentowane w postaci galerii.

11. Recenzje będą zamieszczane w sposób anonimowy (z podanym wyłącznie numerem zamówienia) na profilu MULTIVERSUM na Facebooku. Osoby które będą chciały pochwalić się autorstwem danej recenzji będą mogły uczynić to przez komentarz pod opublikowaną przez nas recenzją lub przez udostępnienie na swoim profilu na Facebooku.

12. Każde zamówienie może zostać zgłoszone do recenzji tylko jeden raz.

Wybrane z naszego bloga
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Najnowsza dostawa z USA jest już wprowadzona na stronie sklepu.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Jeszcze dzisiaj - w ostatni dzień obowiązywania przelicznika 1 USD = 2,3 PLN - na stronie sklepu pojawią się produkty z nowej dostawy z USA.
sklep@multiversum.pl
Czytaj więcej
Przelicznik docelowy dla tomów (1 USD = 2,5 PLN) zostanie wprowadzony 26.03.2019.