Kod produktu: DEC090611
Standardowo wysyłamy w terminie: od 1 do 5 dni roboczych
Wydawca: MARVEL COMICS
Cechy produktu:

albumy

  • Promocja SUPERCENA: 

    nie

  • Dostępność: 

    dostępny od ręki

  • Zapewniany stan produktu: 

    nowy z defektami - stan dobry

  • Wydawnictwo: 

    MARVEL COMICS

  • Rodzaj produktu: 

    tomy i książki

  • Format (szer. x wys.): 

    ok. 17cm x 26cm

  • Język: 

    angielski

  • Sugerowany dla dorosłych: 

    nie

Opis produktu

Zawiera historie z zeszytów: HULK #10 do #13, INCREDIBLE HULK #600

Scenariusz: JEPH LOEB
Rysunki: ED MCGUINNESS
Okładka: ED MCGUINNESS

BRUCE BANNER IS NOT THE HULK. Red Hulk's rampage rolls on through the Marvel Universe, and NO ONE, not even the Amazing Spider-Man, Silver Surfer, the Sub-Mariner, Doctor Strange, Doc Samson, Norman Osborn, or She-Hulk can stop him! See why Comic Book Resources says the team of Jeph Loeb and Ed McGuinness works "in the tradition of Stan Lee and Jack Kirby. This series just keeps getting better."

Ilość stron: 160
Cena okładkowa: $15.99

Produkty oferowane przedpremierowo (oznaczone na końcu nazwy symbolem *) sprowadzane są z USA po ich premierze u naszego dostawcy.
W informacjach pod opisem produktów oferowanych przedpremierowo podany jest planowany termin premiery w USA u naszego dostawcy.
Planowany termin premiery danego produktu może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.
Informacje dotyczące planowanych terminów premiery podane na stronie sklepu są systematycznie aktualizowane.
W przypadku gdy wydawca zrezygnuje z wydania produktu oferowanego przedpremierowo zastosowane zostanie UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.
W przypadku zmiany planowanego terminu premiery zastosowane może zostać UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...