loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
HULK VOL 03 NO MORE SC

Standardowo wysyłamy w terminie do: 3 dni roboczych

Wydawca / producent: MARVEL COMICS

Kod produktu: DEC090611

DODAJ DO KOSZYKA
Cena:54,40 PLN
  • Opis produktu
  • Cechy produktu:

Zawiera historie z zeszytów: HULK #10 do #13, INCREDIBLE HULK #600

Scenariusz: JEPH LOEB
Rysunki: ED MCGUINNESS
Okładka: ED MCGUINNESS

BRUCE BANNER IS NOT THE HULK. Red Hulk's rampage rolls on through the Marvel Universe, and NO ONE, not even the Amazing Spider-Man, Silver Surfer, the Sub-Mariner, Doctor Strange, Doc Samson, Norman Osborn, or She-Hulk can stop him! See why Comic Book Resources says the team of Jeph Loeb and Ed McGuinness works "in the tradition of Stan Lee and Jack Kirby. This series just keeps getting better."

Ilość stron: 160
Cena okładkowa: $15.99

Dostępnośćdostępny od ręki
Pełne wsparcie magazynowetak
Zapewniany stan produktudobry (używany)
WydawnictwoMARVEL COMICS
Rodzaj produktutomy (SC,HC)
Format (szer. x wys.)ok. 17cm x 26cm
Językangielski
Sugerowany dla dorosłychnie
Cykl przyjmowania zamówień przedpremierowychZakończony.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DAKEN DARK WOLVERINE BIG BREAK SC (SUPERCENA)

 

DAKEN DARK WOLVERINE EMPIRE SC (SUPERCENA)

 

DAKEN X-23 COLLISION SC (SUPERCENA)

 

DARK REIGN SKRULL KILL KREW SC (SUPERCENA)

 
DAKEN DARK WOLVERINE BIG BREAK SC (SUPERCENA)DAKEN DARK WOLVERINE EMPIRE SC (SUPERCENA)DAKEN X-23 COLLISION SC (SUPERCENA)DARK REIGN SKRULL KILL KREW SC (SUPERCENA)
34,00 PLN
46,00 PLN
40,00 PLN
44,00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka