Wczytuję dane...
Kod produktu: JUL201376
Termin wysyłki (dostępność): 1-29 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa)
Informacje o produkcie

albumy

  • Planowany termin premiery: 

    2020/09/16

  • Zapewniany stan produktu: 

    nowy z defektami - zapewniany stan bardzo dobry

  • Wydawnictwo: 

    RANDOM HOUSE GRAPHIC

  • Rodzaj produktu: 

    tomy

  • Język: 

    angielski

  • Sugerowany dla dorosłych: 

    nie

  • Dostępność: 

    1-29 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa)

Opis produktu
(W/A) Reimena Yee
Lora wants to stay a kid forever, and she'll do anything to make that happen ...
including befriending Alexa, the ghost who haunts her house. A middle-grade
graphic novel about growing up that's perfect for fans of Ghosts and Making
Friends.
Growing up sounds terrible.
No one has time to do anything fun, or play outside, or use their
imagination. Everything is suddenly so serious. People are more interested in
their looks and what others think about them than having fun adventures. Who
wants that?
Not Lora.
After watching her circle of friends seemingly fade away, Lora is determined
to still have fun on her own. A tea party with a twist leaves Lora to
re-discovering Alexa, the ghost that haunts her house -- and Lora's old
imaginary friend! Lora and Alexa are thrilled to meet kindred spirits and they
become best friends ... but unfortunately, not everything can last forever.
Reimena Yee brings to life a story about growing up, childhood, and what it
means to let go. A fantastical story following lovable characters as they each
realize what it means to be who you are.
Hit category: Middle-grade contemporary is a hit in the graphic novel market! Readers
of Raina Telgemier and Teri Libenson will love Lora's story. (STL162682) (C: 0-1-0)
HC, 6x9, 272pgs, FC, SRP: $20.99
Produkty oferowane przedpremierowo (oznaczone na końcu nazwy symbolem *) sprowadzane są z USA po ich premierze u naszego dostawcy.
W cechach produktów oferowanych przedpremierowo podany jest planowany termin premiery w USA u naszego dostawcy.
Planowany termin premiery danego produktu może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.
Informacje dotyczące planowanych terminów premiery podane na stronie sklepu są systematycznie aktualizowane.
W przypadku gdy wydawca zrezygnuje z wydania produktu oferowanego przedpremierowo zastosowane zostanie UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.
W przypadku zmiany planowanego terminu premiery zastosowane może zostać UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.