Wczytuję dane...
Kod produktu: JUL200876
Termin wysyłki (dostępność): 1-29 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa)
Informacje o produkcie

albumy

  • Planowany termin premiery: 

    2020/09/23

  • Zapewniany stan produktu: 

    nowy z defektami - zapewniany stan bardzo dobry

  • Wydawnictwo: 

    BOOM ENTERTAINMENT

  • Rodzaj produktu: 

    zeszyty i czasopisma

  • Język: 

    angielski

  • Sugerowany dla dorosłych: 

    nie

  • Dostępność: 

    1-29 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa)

Opis produktu
(W) Dan Panosian (A) Marianna Ignazzi (CA) Dan Panosian
* Not all the witches burned during the Salem Witch Trials - and the ones that survived did so together. Now, generations later, their descendants protect the ancient secrets entrusted to them. They call themselves the Ravens.
* Wilma is the new girl in school, and she plans to go completely unnoticed - except that she bears an eerie resemblance to the Raven member Waverly. And Waverly just went missing.
* But the truth behind Waverly's disappearance will put the entire coven in danger - and Wilma will have to rely on power she never knew she had if she wants to save her new friends.
* Writer Dan Panosian (Slots) and artist Marianna Ignazzi present a supernatural mystery, perfect for fans of The Marked and Sabrina the Teenage Witch (2019). (STL162962)
32pgs, FC, SRP: $3.99
Produkty oferowane przedpremierowo (oznaczone na końcu nazwy symbolem *) sprowadzane są z USA po ich premierze u naszego dostawcy.
W cechach produktów oferowanych przedpremierowo podany jest planowany termin premiery w USA u naszego dostawcy.
Planowany termin premiery danego produktu może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.
Informacje dotyczące planowanych terminów premiery podane na stronie sklepu są systematycznie aktualizowane.
W przypadku gdy wydawca zrezygnuje z wydania produktu oferowanego przedpremierowo zastosowane zostanie UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.
W przypadku zmiany planowanego terminu premiery zastosowane może zostać UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.