Wczytuję dane...
Kod produktu: AUG201394
Termin wysyłki (dostępność): 2-45 dni rob. od premiery (oferta przedpremierowa)
Wydawca: HARPER ALLEY
Informacje o produkcie

albumy

  • Planowany termin premiery: 

    2020/10/07

  • Zapewniany stan produktu: 

    nowy z defektami - zapewniany stan bardzo dobry

  • Wydawnictwo: 

    HARPER ALLEY

  • Rodzaj produktu: 

    tomy

  • Język: 

    angielski

  • Sugerowany dla dorosłych: 

    nie

Opis produktu
(W/A/CA) Elise Gravel
With his giant-size brain, Arlo the crow can do amazing things! Thank goodness for his pal, Pips, who can remind him not to be such a show-off!

Moving to the big city sure can be hectic for a crow on his own. Everywhere you turn-noisy humans, lots of litter, and plenty of competition for French fries!

Fortunately, Arlo is a crow with some impressive tricks up his sleeve: big brain, great ideas, and a new pal named Pips, who helps Arlo discover the city, the beach, and the biggest collection of shiny things ever.

This first book in a series of graphic chapter books for fans of Narwhal and Jellyfish offers adventure, fun, and lots of great bird facts-each marked with a star on the page. From acclaimed author-illustrator Elise Gravel. (STL163833) (C: 0-1-0)
HC, 6x9, 64pgs, FC, SRP: $12.99
Produkty oferowane przedpremierowo (oznaczone na końcu nazwy symbolem *) sprowadzane są z USA po ich premierze u naszego dostawcy.
W cechach produktów oferowanych przedpremierowo podany jest planowany termin premiery w USA u naszego dostawcy.
Planowany termin premiery danego produktu może ulec zmianie lub też wydawca może całkowicie zrezygnować z jego wydania.
Informacje dotyczące planowanych terminów premiery podane na stronie sklepu są systematycznie aktualizowane.
W przypadku gdy wydawca zrezygnuje z wydania produktu oferowanego przedpremierowo zastosowane zostanie UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.
W przypadku zmiany planowanego terminu premiery zastosowane może zostać UMOWNE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU PRZEDPREMIEROWEGO opisane w pkt 9 regulaminu sklepu.